مشکلات احتمالی با مدیریت جهادی و بکار گیری خرد جمعی حل می شود

double-quot
تهران – جارپرس – شهرداری منطقه ۲۲ تهران بعنوان اولین منطقه در میان مناطق ۲۲ گانه، در راستای نیل به اهداف سازمانی و تحقق مدیریت جهادی با رویکرد دانش محور، اولین اردوی جهادی را با موضوع بررسی مسائل و مشکلات احتمالی موجود در نواحی ۴ گانه و در سطح کارشناسان و ادارات نواحی برگزار کرد.
کد خبر : 3828
تاریخ انتشار : یکشنبه 25 خرداد 1393 - 10:10
مشکلات احتمالی با مدیریت جهادی و بکار گیری خرد جمعی حل می شود

به گزارش جارپرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲ تهران ، هم اکنون کارگروه های شهرسازی و معماری، فنی و عمران و ترافیک ، اجتماعی و فرهنگی و خدمات شهری و فضای سبز در منطقه تشکیل شده تا قطب تفریحی گردشگری تهران بعنوان منطقه پایلوت تهران در اجرای طرح جهادی، با عزمی جزمتر از پیش و با ارائه راهکارهای اصولی در خصوص رفع مشکلات شهروندان گام بردارد.

مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت : « اولین دوره اردوی جهادی منطقه ۲۲، در راستای ارتقای دانش و مهارت کارکنان، تشریک مساعی در رفع موانع و مشکلات موجود در نواحی ۴ گانه همچنین بررسی چالشها و مشکلات منطقه و افزایش مهارتهای فردی و جمعی با مشارکت ادارات نواحی و کارشناسان مربوطه و در قالب کارگروههای تخصصی نواحی در ۴ موضوع با عناوین شهرسازی و معماری، فنی و ترافیک، فرهنگی اجتماعی و خدمات شهری و فضای سبز برگزار شد. »

وی افزود: « هر کارگروه شامل ۱۴ نفر متشکل از روسای ادارات نواحی ۴ گانه، ۲ کارشناس از هر ناحیه و مسئول مالی و معاون ناحیه است. این کارگروهها با هدف افزایش مهارتهای فردی و جمعی در کار گروهی و حل مسئله با استفاده از خردجمعی، جلسات خود را در نواحی پیگیری کرده و ضمن ترسیم و بیان موقعیت و وضع موجود ، مسائل و مشکلات مختلف منطقه را از زاویه و نگاه نواحی به عنوان اولین سطح اجرایی شهرداری منطقه مورد بررسی قرار دادند. همچنین طی این برنامه، چالشها و موانع ارزیابی و برخی راهکارهای کاربردی در زمینه مسائل مطرح شده نیز تدوین و در قالب پاورپوینت گردآوری شد. »

شهردار منطقه ۲۲ در تشریح چگونگی ارائه این گزارشها در روز برگزاری اردوی جهادی گفت: « موضوعات بررسی و جمع آوری شده توسط کارگروهها در قالب یک پنل مشتمل بر رییس و اعضای آن که همان اعضای کارگروهها بودند در حضور شهردار و مدیران ارشد منطقه و دیگر کارکنان ارائه و با توجه به طرح مباحث کارشناسی از سوی  پنل و انجام پرسش و پاسخ، فضای کاملا تعاملی و کارشناسی در جلسه حاکم شد.»

وی در پایان گفت: ” تمامی مراحل برگزاری اردو، برگزاری جلسه توجیهی، برگزاری کارگروههای نواحی و برپایی اردوی یک روزه مستند سازی شده و خروجی آن در قالب گزارش مکتوب به شهرداری تهران منعکس خواهد شد. »

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.