اعتقادی به انجام کارهای نمادین و زود گذر در شهر تهران نداریم

double-quot
تهران – جارپرس – پیرهادی با اشاره به فعالیت های مستمر بسیج شهرداری در شهر تهران گفت: ما اعتقاد داریم کارهای نمادین و زود گذر جواب نمی دهد. به همین منظور به دنبال کارهای مستمر در شهر تهران بوده ایم.
کد خبر : 4960
تاریخ انتشار : شنبه 1 شهریور 1393 - 10:07
اعتقادی به انجام کارهای نمادین و زود گذر در شهر تهران نداریم

به گزارش جارپرس به نقل از روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، جلسه هفتگی پیرهادی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران با بسیجیان حوزه ها و پایگاه های تابعه، با فرمانده و بسیجیان منطقه ۱۰ برگزار شد.
در این دیدار صمیمی، پیرهادی برایند ارزشی پرسنل شهرداری را برتر از مجموعه های ارزشی دیگر شهر تهران ارزیابی کرد و اظهار داشت: ما در شهرداری تهران، یک جمعیت ۴۸ هزار نفری بسیجی داریم که نکته قابل توجهی برای شهرداری تهران به شمار می آید. این نشان دهنده ارزشی بودن پرسنل است که با انتخاب خودشان وارد شناسنامه بسیج شده اند.
مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران افزود: مجموعه بسیج شهرداری، در قیاس با خیلی از فعالین فرهنگی شهر تهران عملکرد بهتری دارد که اثر گذاری کارها را می توان در شهر تهران ملاحظه کرد. اگر عملکرد خیلی از فعالین فرهنگی شهر تهران را کنار فعالیت های بسیج شهرداری تهران قرار دهیم، تفاوت آن را احساس خواهیم کرد. البته ما به وظیفه مان عمل کرده ایم و نسبت به نیازهای شهر تهران، کار بیشتر ی باید انجام دهیم.
وی تصریح کرد: همه چیز در انجام کارهای ارزشی به پول، سرمایه و ابزار بر نمی گردد، همت انسان ها نیز مهم است. در بسیج شهرداری تهران این جمعیت همت می کنند و بیش از نیروهای ارگان های دولتی دیگر زمان می گذارند که نقطه قوت ما به واسطه همین اقدامات است. به جرات می گویم هیچ مجموعه ارزشی در شهر تهران در این سطح کارهای مستمر و اثر گذار نکرده است.
پیرهادی به برخی از فعالیت های مستمر در شهر تهران  اشاره کرد و گفت: ما اعتقاد داریم کارهای نمادین و زود گذر جواب نمی دهد. به همین منظور به دنبال کارهای مستمر در شهر تهران بوده ایم و کارهایی نظیر تولید مستمر نشریه گلدسته، برگزاری دوره های مستمر آموزشی و حلقه های صالحین، در اختیار گرفتن آنتن شبکه تهران جهت پخش کلیپ های تلنگر به مدت هفت دقیقه با موضوع سبک زندگی اسلامی و کارهایی از این دست را دنبال کرده ایم.
وی با بیان آن که هدفمان در کارها رضای الهی باشد، گفت: در کارها رضایت خدا را در نظر بگیریم و این امر در تصمیماتی که برای انجام کارها گرفته می شود خیلی مهم است. به عنوان مثال اگر قرار است همایشی برگزار کنیم، بگوئیم با توجه به اقتصاد کشور از خیلی از هزینه ها صرف نظر می کنیم و حواسمان به بودجه بیت المال باشد واگر ضرورتی ندارد از آن استفاده نکنیم.
۰در این دیدار که با حضور مهندس عظیمی شهردار منطقه ۱۰ برگزار شد، بسیجیان حوزه و پایگاه های منطقه به تبیین نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود پرداختند

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.