خیرین کشاورز یار!!

double-quot

خیرین مدرسه ساز، خیرین بیمارستان ساز و خیرین مسجد ساز و حالا میشود که اصطلاح خیرین کشاورز هم به عنوان یک مبحث جدید به فرهنگ کشور اضافه شود.اصولا خیرین سرمایه داران بی نیازی هستند که بنابر اعلام کاستی ها اقدام به سرمایه گذاری در امور ملی و کشوری می نمایند.      واقعیت این است که

کد خبر : 4542
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 مرداد 1393 - 6:10
خیرین کشاورز یار!!

خیرین مدرسه ساز، خیرین بیمارستان ساز و خیرین مسجد ساز و حالا میشود که اصطلاح خیرین کشاورز هم به عنوان یک مبحث جدید به فرهنگ کشور اضافه شود.اصولا خیرین سرمایه داران بی نیازی هستند که بنابر اعلام کاستی ها اقدام به سرمایه گذاری در امور ملی و کشوری می نمایند.   

 

واقعیت این است که مردم سرمایه های فراوانی دارند که میتوانند بدون چشم داشت مادی بخشی از آنرا در مسیری که بزرگان جامعه توصیه میکنند سرمایه گذاری نمایند.    

 

احیاء قنات ها،ساخت سدها،احداث هنرستان های کشاورزی،ساخت جاده های روستایی،ساخت سردخانه،ساخت… و دهها مرکز مورد نیاز دیگر نیاز به ورود سرمایه های مردمی به حوزه کشاورزی دارد.   

 

خیرین حامی کشاورزی

 دولت میتواند با برنامه ریزی فهرستی از فعالیت های تولیدی خدماتی را که نیاز به حضور خیرین دارد اعلام نماید مثلا احیاء یک قنات یا ساخت کتابخانه روستایی یا حتی مراکز خدمات مکانیزاسیون که به صورت وقف اداره شود. در حرکت بعدی فراخوان وزارت جهاد کشاورزی در رسانه ملی و سایر رسانه های کشاورزی و اعلام نیازهای کشور در امر تولید محصولات کشاورزی است. 

 

خیرین کشاورز یار خیرین کشاورز یار در هر شهرستان و استان با حضور جمعی از توامندان شکل میگیرد و برگزیدگان و نمایندگان آنها به عنوان مجمع عمومی خیرین کشاورزیار در تهران فعال شود. در ادامه این فعالیت،استان ها ضمن نیازسنجی برخی از فعالیت هایی که به علت تراکم یا وسعت کار یا هزینه بری،امکان انجام به موقع آن توسط دولت ممکن نیست به خیرین مدرسه ساز اعلام شود و آنها با برنامه ریزی و تصمیم سازی اقدام به تدارک نمایند.  قدر مسلم اینکه احیاء یک قنات،احداث یک مرکز آموزشی ترویجی ساخت یک سردخانه یا انبار سرد در یک منطقه محروم کشاورزی  و… ثوابی بیشتر از ساخت یک مدرسه دارد. به امید روزی که خیرین کشاورزیار اعلام موجودیت کنند.

 

بازار سبز ایران – ابوالقاسم گلباف

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.