تکریم و معارفه شهردار منطقه ۲۱

double-quot

تهران – جارپرس – طی مراسمی با حضور دکتر شریفی معاون امور مناطق شهرداری تهران ، دکتر داریانی معاون توسعه منابع انسانی ، حجت الاسلام صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی ، فروتن مدیر گزینس و ارزشیابی مدیران ، سلیمانی مدیر حراست امور مناطق ، شهرداران ادوار گذشته ، معاونین و مدیران منطقه ،

کد خبر : 9216
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 اردیبهشت 1394 - 10:14
تکریم و معارفه شهردار منطقه ۲۱
تهران – جارپرس – طی مراسمی با حضور دکتر شریفی معاون امور مناطق شهرداری تهران ، دکتر داریانی معاون توسعه منابع انسانی ، حجت الاسلام صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی ، فروتن مدیر گزینس و ارزشیابی مدیران ، سلیمانی مدیر حراست امور مناطق ، شهرداران ادوار گذشته ، معاونین و مدیران منطقه ، مهندس بافرانی شهردار جدید منطقه ۲۱ معرفی و از زحمات دکتر مصطفی سلیمی شهردار پیشین و دکتر پور نصر سرپرست منطقه قدردانی بعمل آمد .

به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران ، در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین صادق زاده رئیس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و تولد حضرت علی ( ع ) ، پیروی از منشور حکومت داری وی خطاب به مالک اشتر را به همه مدیران شهرداری توصیه کرد و بیان داشت : چه نیکوست که تمامی مدیران برای یادگیری نحوه حکومت داری و تعامل با مردم نامه حضرت علی ( ع ) به مالک اشتر را سرلوحه ی امور قرار دهند .

 

وی همچنین اعمال ۴ مورد اعم از اقامه نماز ، پرداخت زکات ، امر به معروف و نهی از منکر را را برای مدیران ضروری دانست و همه را به رعایت این موارد اصولی دعوت کرد .

 

در ادامه این مراسم دکتر سلیمی شهردار پیشین منطقه ۲۱ ضمن تشکر از همکاری و همراهی تمامی پرسنل منطقه و همچنین تقدیر از شهردار تهران برای اعتماد سه ساله به وی جهت اداره منطقه ۲۱ و خدمت رسانی به شهروندان گفت : منطقه ۲۱ یک منطقه حاشیه ای و نسبتا محروم بود و در ابتدا یک ناحیه از منطقه ۹ شهرداری تهران محسوب می شد که با تبدیل شدن به منطقه ای مستقل و با تلاش اولین مدیران در این منطقه ، روند رشد ، توسعه و آبادانی خود را در پیش گرفت و هم اکنون جزو شاه راهها و ورودی های بزرگ شهر تهران است .

 

وی از احداث ۳۰۰ هزار هکتار فضای سبز و کاشت ۸۰۰ هزار اصله درخت در طول مدیرت خود در منطقه ۲۱ خبر داد و افزود : در طول این مدت در تمامی حوزه ها اعم از عمرانی ، ترافیکی و اجتماعی کارها و اقدامات خوب و موثری جهت خدمت رسانی به شهروندان صورت گرفته است .

 

دکتر سلیمی همچنین از کنترل ساخت و ساز غیر مجاز با توجه به حاشیه ای بودن منطقه خبر داد و اظهار داشت : تمامی زمین هایی که در منطقه مورد تعرض قرار داشت را برای استفاده شهروندان و توسعه فضای سبز شهری به پارک و بوستان تبدیل کردیم .

 

شهردار پیشین منطقه ۲۱ در پایان سخنان خود ضمن تشکر از زحمات دکتر پور نصر قائم مقام خود و سرپرست منطقه طی دو ماه گذشته برای شهردار جدید آرزوی توفیق و سربلندی کرد و گفت : تمامی ما فرزندان انقلاب هستیم و در مسیر مدیریتی قطعا در ازمون های مختلفی قرار میگیریم که باید در نهایت رضایت خدا و خلق خدا را مد نظر قرار دهیم .

 

بنابراین گزارش در ادامه دکتر جمال بافرانی شهردار جدید منطقه ۲۱ ضمن تقدیر از دکتر قالیباف شهردار تهران ، برای اعتمادش به وی جهت سپردن سکان هدایت شهرداری منطقه ۲۱ و خدمت رسانی به شهروندان گفت : حدود ۲۱ سال سابقه خدمت در مناطق مختلف شهرداری را داشته و تمامی تلاش خود را در بکارگیری از تجربیات گذشته و همچنین تجربیات شهرداران قبلی برای آبادانی و پیشرفت منطقه بکار خواهد گرفت .

 

وی همچنین بیان داشت : در دوران جنگ تحمیلی دکتر شریفی فرمانده من بود و باعث افتخار است که در شهرداری تهران نیز با ایشان همکاری میکنم و همچنین ابراز امیدواری کرد که بتواند تحت رهنمودهای دکتر قالیباف شهردار تهران و همچنین تمامی پرسنل منطقه اعم از معاونین و مدیران و شهرداران نواحی فعالیت های چشمگیری را درادامه فعالیت شهرداران ادوار گذشته منطقه ۲۱ داشته باشد تا در نهایت موجب کسب رضایت حق شود .

 

در ادامه این برنامه دکتر پیمان پور نصرقائم مقام و سرپرست شهرداری منطقه ۲۱ نیز ضمن تقدیر از دکتر سلیمی جهت اعتماد به وی و انتصابش به قائم مقامی خود در شهرداری منطقه ۲۱ و حضور ۳۰ ماهه اش در جمع پرسنل منطقه گفت : بنده تمامی تلاش خود را جهت انجام بهینه ماموریت محوله در راستای اجرای تکالیف سازمانی در طول دوران خدمتم در منطقه۲۱ بکار گرفتم و امیدوارم امانت دار خوبی بوده باشم .

 

وی در پایان از کمک و همراهی تمامی همکاران خود در منطقه ۲۱ خصوصا در ایام پایانی سال گذشته با توجه به حجم بالای کار و بروز مشکلات تشکر و قدردانی و همچنین برای شهردار جدید منطقه آرزوی موفقیت و کامیابی کرد .

 

در ادامه این برنامه دکتر شریفی قائم مقام شهرداری تهران نیز ضمن تشکر از اقدامات و خدمات دکتر سلیمی شهردار پیشین ، دکتر پور نصر طی دوران سرپرستی اش در منطقه ۲۱ و همچنین شهرداران ادوار گذشته منطقه گفت : حضور شهرداران و مدیران ادوار گذشته منطقه در این مراسم به نوعی حاکی از اعلام حمایت از شهردار جدید است .

 

وی افزود : دکتر سلیمی از فرزندان انقلاب و جنگ هستند و خدمات ارزشمندشان در منطقه بر کسی پوشیده نیست و قطعا در آینده ای نه چندان دور در مسئولیت های دیگر از توانایی و مدیریت وی استفاده خواهد شد .

 

دکتر شریفی در ادامه اظهار داشت : در این منطقه در طول دوران حضور دکتر سلیمی در حوزه های عمرانی ، ترافیک و حمل و نقل اقدامات اساسی صورت گرفته است که امیدواریم با تعهد و تجربه دکتر بافرانی و همچنین پشتیبانی مدیران و پرسنل منطقه ، وی در سمت جدید خود بعنوان شهردار منطقه ۲۱ موفق و سربلند شود .

 

معاون امور مناطق شهرداری تهران همچنین ضمن اشاره به برنامه های شهرداری تهران در سال ۹۴ و در حوزه های مختلف گفت : اولویت کاری شهردار جدید در منطقه باید اتمام پروژه های نیمه تمام منطقه باشد ،که در طول مدت گذشته نیز با توجه به فرا منطقه ای بودن برخی پروژه ها در این منطقه ، اقدامات خوبی صورت گرفته که گره های ترافیکی ۲۰ ساله را از میان برداشته است .

 

این مقام مسئول افزود : منطقه ۲۱ یکی از ورودی ها و شریان های اصلی تردد درغرب تهران است که باید جمع آوری آب های سطحی ، بهسازی بزرگراه شهید لشگری ( جاده مخصوص ) و بزرگراه فتح ( قدیم ) ، افزایش سرانه فضای سبز ، تقویت بخش تولید با توجه به صنعتی بودن منطقه و توجه به حمل و نقل عمومی ، در دستور کار شهردار جدید قرار گیرد .

 

وی همچنین از معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران خواست : با توجه به دوری مناطق غربی از شهر و مراکز خرید در رابطه با حمل و نقل عمومی در غرب تهران خصوصا در منطقه ۲۱ با توجه به محرومیت اقشار ساکن در منطقه اقدامات قابل توجهی صورت نگرفته است چرا که بیشتر ساکنان این منطقه برای تردد و جابجایی استفاده از حمل و نقل عمومی را در اولویت خود دارند در نتیجه باید گسترش حمل و نقل عمومی اعم از مترو و دیگر وسایل حمل و نقل عمومی در دستور کار مسئولین مرتبط قرار گیرد .

 

دکتر شریفی در ادامه سخنان خود ، اتمام پروژه خط سفید در منطقه ، تکمیل و بهره برداری از سراهای محلات و توسعه ی فعالیت های اجتماعی و فرهنگی با توجه به رویکرد شهرداری تهران را از دیگر اولویت های شهرداری منطقه برشمرد .

 

قائم مقام شهردار تهران همچنین تصریح کرد : امروزه فعالیت های اجتماعی در سطح شهر تهران وضعیت خوبی را نسبت به گذشته پیدا کرده است ولی همچنان توجه به این مسائل با اولویت آسیب های اجتماعی و رسیدگی به محرومان و فقرا از اولویت های شهردار تهران است که باید در سطح مناطق نیز بصورت ویژه رسیدگی و پیگیری شود .

 

وی در پایان رسیدگی به معیشت پرسنل شهرداری را جزو وظایف مدیران شهری دانست و بیان داشت : در قبال خدمت صادقانه پرسنل زحمتکش شهرداری باید رسیدگی به وضعیت معیشتی آنها خصوصا تامین مسکن در اولویت کاری مدیران و مسئولین قرار گیرد تا باعث دلگرمی و افزایش انگیزه میان کارکنان شود .

 

لازم به ذکر است در پایان این مراسم فروتن مدیر گزینش و ارزشیابی مدیران شهرداری تهران حکم تکریم شهردار پیشین و حکم معارفه شهردار جدید را قرائت و برای آنها آرزوی موفقیت در تمامی امور را کرد .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.