۱۰آذرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تسنیم در منطقه ۴ تهران

double-quot

تهران – جارپرس – جشنواره تسنیم، باهدف شناسایی و معرفی توانمندیهای بانوان تهرانی امسال سومین دوره برپایی خود را سپری می کند و ١٠ آذرماه آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره اعلام شده است. به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه۴ تهران ، مدیر اداره بانوان منطقه۴ ضمن اعلام این مطلب، در بیان اهداف سومین جشنواره

کد خبر : 6696
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 4 آذر 1393 - 12:34
۱۰آذرماه، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تسنیم در منطقه ۴ تهران
تهران – جارپرس – جشنواره تسنیم، باهدف شناسایی و معرفی توانمندیهای بانوان تهرانی امسال سومین دوره برپایی خود را سپری می کند و ١٠ آذرماه آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره اعلام شده است.
به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه۴ تهران ، مدیر اداره بانوان منطقه۴ ضمن اعلام این مطلب، در بیان اهداف سومین جشنواره تسنیم اظهار داشت: تلاش برای تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، فراهم سازی سازوکار جهت توان افزایی، کشف و شکوفایی استعدادهای بانوان در سطح محلات و گسترش همیاری اجتماعی بانوان در جهت ترویج و توسعه سبک زندگی اسلامی-ایرانی و تحکیم بنیان خانواده از جمله این اهداف برگزاری جشنواره است.
همچنین ترویج و معرفی الگوهای ایثارگری، تلاش در جهت ارتقای هویت و تعلق محله ای، شناسایی و مشارکت باگروه های داوطلب  بانوان در قالب نهادهای مردمی و بسترسازی جهت ارتقای کارایی و اثربخشی خانه های تسنیم از دیگر اهداف جشنواره تسنیم می باشند.
مریم صوفی بابیان اینکه سومین جشنواره تسنیم در بخشهای مختلف ویژه دختران و بانوان منطقه در کلیه سراهای محلات منطقه درحال پیگیری است، ادامه داد: جشنواره در دو قالب کلی «ابتکارات جامعه محور» و «خلاقیتهای فرهنگی- هنری» برگزار می شود .
وی موضوعات محورهای ۵گانه بخش ابتکارات جامعه محور را این چنین اعلام کرد: توانمندسازی اجتماعی- فرهنگی  و اقتصادی بانوان، سبک زندگی ایرانی- اسلامی، نهاد خانواده، یکدلی و ایثار و مشارکتهای اجتماعی از عناوین محورهای فعالیت این حوزه می باشند.
مدیراداره بانوان منطقه، دبیرخانه مرکزی این جشنواره در منطقه۴ تهران را در محل معاونت امور اجتماعی – فرهنگی منطقه اعلام کرد وافزود: کلیه گروههای داوطلب دختران و زنان سطح محلات منطقه، اعضای کانونهای محلی، سمن ها و نهادهای مردمی تا ۱۰آذرماه مهلت دارند آثار مرتبط با موضوعات محورهای ۵گانه اعلام شده را به دبیرخانه منطقه ای جشنواره ارائه نمایند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.