توجه به روابط عمومی کارآمدی سازمان را در بردارد

double-quot

تهران – جارپرس – شهردار منطقه ۹ تهران به مناسبت هفته روابط عمومی در نشستی صمیمانه با پرسنل روابط عمومی منطقه و اشاره به حساسیت فعالیتها در این مجموعه گفت: روابط عمومی ، امضای شهرداری پای هر کاری است و توجه ویژه به این حوزه کارآمدی سازمان و پیشرفت را در بردارد. به گزارش جارپرس

کد خبر : 9524
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1394 - 10:37
توجه به روابط عمومی کارآمدی سازمان را در بردارد
تهران – جارپرس – شهردار منطقه ۹ تهران به مناسبت هفته روابط عمومی در نشستی صمیمانه با پرسنل روابط عمومی منطقه و اشاره به حساسیت فعالیتها در این مجموعه گفت: روابط عمومی ، امضای شهرداری پای هر کاری است و توجه ویژه به این حوزه کارآمدی سازمان و پیشرفت را در بردارد.

به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران ، سیدعلیرضا حسینی شهردار منطقه به همراه محمد خبازها قائم مقام ، ابوالفضل جهانی پور مشاور عالی شهردار ، سیدعلی مفاخریان معاون مالی و اقتصاد شهری ، امیرحسن جاور معاون توسعه منابع انسانی و حسن مغیثه مدیر حوزه دفتر شهردار با حضور در دفتر روابط عمومی منطقه از پرسنل این حوزه تقدیر و تشکر کردند و در خصوص موضوعات مختلف نیز بحث و تبادل نظر شد.

شهردار منطقه ۹ با اشاره به حساسیت کار در حوزه روابط عمومی و نقش عمده و مهمی را در اطلاع رسانی شهروندان از مجموعه خدمات ارائه شده گفت: روابط عمومی انعکاس دهنده اخبار و بازتاب دهنده فعالیتهای یک سازمان است و به نوعی پلی ارتباطی شهروندان با شهرداری است.

وی نقش رابطین خبری در پیشرفت هر حوزه در شهرداری را بسیار مهم برشمرد و گفت: رابطین خبری می توانند فعالیت هر حوزه را به درستی بازتاب دهند و لازم است که در این زمینه فرهنگ سازی لازم صورت گیرد.

حسینی با تاکید بر نقش رابطین خبری در هر حوزه نیز تصریح کرد: روابط عمومی منطقه باید نقش رابطین خبر را پررنگ کند تا با تقویت بیش از پیش این مجموعه و با برگزاری کلاس های آموزشی ویژه بتوانیم به پیشرفت مجموعه شهرداری منطقه ۹ کمک کنیم و قطعا موفقیت های بیشتر استمرار خواهد یافت.

در ادامه این نشست صمیمانه ، محمد خبازها قائم مقام شهردار منطقه ۹ نیز ضمن تبریک هفته روابط عمومی گفت: دوران جدیدی که در آن کار می کنیم با همدلی می توانیم ماموریت های محوله را انجام دهیم.

وی افزود: با ابتکارات نو و برنامه ریزی صحیح می توانیم منطقه ۹ را به خوبی به مردم تهران بشناسانیم و بیش از پیش می توانیم منطقه ای را که بعنوان ورودی شهر محسوب می شود و بافتی متراکم و فرسوده دارد را به مردم معرفی کنیم.

خبازها با اشاره به تشکیل معاونت حوزه منابع انسانی و توسعه نیروها نیز گفت: ما نیاز داریم در بحث روابط عمومی به توسعه انسانها توجه ویژه ای کنیم و نیروهای کارآمد و خلاق را در این حوزه بکار گیریم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل حوزه روابط عمومی منطقه گفت: در سالهای اخیر مجموعه کارها و فعالیتهایی که به این حوزه سپرده شد به واسطه استعداد و توانایی پرسنل روابط عمومی بود و در بیشتر موارد نیز این حوزه در تسریع فعالیتها و پروژه ها مدیریت می کرد و ابتکار عمل داشت.

همچنین سیدعلی مفاخریان معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه ۹ نیر در این نشست صمیمانه روابط عمومی را چشم و گوش یک سازمان برشمرد و گفت: فعالیت مجموعه روابط عمومی ستودنی است؛ انتقال مفاهیم انتظارات مردم از سازمان و مدیران سازمان و فرصتهایی و مشکلاتی که سازمان برای شهروندان فراهم می کند با تلاش روابط عمومی یک اقدام دوسویه است که صورت می گیرد.

وی افزود: قطعا اگر انعکاس اخبار و اطلاعات و تبلیغات در مجموعه شهرداری صورت می گیرد زحمات پرسنل ما در حوزه روابط عمومی است که جای تقدیر و تشکر دارد.

مفاخریان تصریح کرد: کار روابط عمومی کار پراسترس و تنش زایی است و پاسخگویی به سیستم و شهروندان کار مشکلی است و در واقع فضای خاصی را در روابط عمومی به وجود می آورد که قطعا نتیجه آن آرامش فکری و رضایت مندی شهروندان خواهد بود.

معاون شهردار منطقه ۹ ادامه داد: بازتاب و انعکاس اخبار توسط روابط عمومی می تواند بازخورد ویژه ای در سازمان شهرداری و مجموعه شهر و افکار عمومی به وجود آورد.

برپایه این گزارش، شهردار منطقه ۹ در پایان این نشست صمیمانه از فرزاد آبادی مدیر و دیگر پرسنل اداره روابط عمومی تقدیر و تشکر کرد.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.