آیت الله موحدی کرمانی:هیات مذاکره کننده رسولان انقلاب اسلامی هستند/افول نظام پوشالی غرب

double-quot

تهران -جارپرس -خطیب جمعه تهران گفت:هیات مذاکره کنندگان ایران در گفت وگو با ۱+۵ رسولان انقلاب اسلامی هستند و باید زیبایی های انقلاب را مطرح کنند.

کد خبر : 5377
تاریخ انتشار : جمعه 21 شهریور 1393 - 15:03
آیت الله موحدی کرمانی:هیات مذاکره کننده رسولان انقلاب اسلامی هستند/افول نظام پوشالی غرب

آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی در خطبه دوم نماز عبادی-سیاسی این هفته تهران با بان اینکه سخنی با هیات ایرانی مذاکره کننده با ۱+۵ دارد ، اظهار داشت: شما می دانید و نیاز به تذکر نیست که آمریکا دشمن است و از دشمن انتظاری جز دشمنی نیست.

وی با بیان اینکه در این رابطه هیات مذاکره کننده باید سنت امام رضا (ع) درباره مامون را سرلوحه خود قرار دهند،گفت: مامون که دشمن سرسخت اهل بیت است به ناگاه چهره گشاده نشان می دهد،لبخند می زند و اظهار ارادت و احترام می می کند،در حالیکه تمام اینها بازی است و امام رضا (ع) همه اینها را می داند.

آیت الله موحدی کرمانی عنوان کرد:امام رضا(ع) از همان روز اول که به مرو دعوت شد، برنامه تهاجمی خود را آغاز کرد.امامرضا (ع) نگذاشت مامون فضا را از دروغ پر کند تا امام در مقام رفع برآید. بلکه امام در مقام دفع برآمد و از همان روز اول که دعوت شکل گرفت فرمود که او دروغ می گوید و قصد واگذاری خلافت ندارد.

خطیب موقت نمازجمعه اضافه کرد:حضرت علی (ع) نیز می فرماید که در خانه های خود ننشینید که دشمن حمله کند،شما به آنها حمله کنید.

وی خطاب به هیات مذاکره کننده هسته ای کشورمان گفت: در مذاکراتی که پیش رو دارید،شما رسولان انقلاب اسلامی هستید،باید زیبایی ها انقلاب و روحیه قوی مردم ایران را در جنب مذاکرات هسته ای مطرح کنید.

آیت الله موحدی کرمانی خطاب به تیم مذاکره کننده ایرانی ادامه داد: تا زمانی که شما خطوط قرمز و عزت اسلام و مسلمین را مراعات کنید،قطعا تایید رهبر و همه مردم را خواهید داشت.

وی دربخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: خبر خوشحال کننده این است که تمام سرکرده های تروریست احرار شام در سوریه به هلاکت رسیده اند و بحمدالله هزار تروریست خود را تسلیم ارتش سوریه کرده اند.

خطیب موقت نمازجمعه تهران به سخنان مهم مقام معظم رهبری با نمایندگان مردم در خبرگان رهبری اشاره کردو گفت: محتوای سخنان ایشان این بود که نظام سلطه رو به غروب و افول است و از سوی دیگر نظام اسلامی رو به طلوع است و چهره خود رانشان می دهد و انسان ها را مجذوب می کند.

آیت الله موحدی کرمانی به آیاتی از قرآن درباره نابودی قدرت های زورگو اشاره کرد و گفت: قرآن می گوید خودشان باعث افول خودشان می شوند،پایه های نظام غرب بر دروغ است و دروغ دوام ندارد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام عنوان کرد: آنها شعارهای زیبایی با عناوین آزادی، دموکراسی،حقوق بشر و دفاع از انسان به دروغ مطرح کردند،اما آنچه انجام دادند برخلاف این شعارها بود و این باعث رسوایی آنها شد.ما شاهدهای بسیاری در تاریخ دراین خصوص داریم که آنها دوام نخواهند آورد.

وی همچین به فساد اخلاقی در غرب اشاره کرد و افزود: زن در غرب متاع و وسیله جذب شده است.در حالیکه خداوند زن را خلق کرده که عزت و شرافت داشته باشد.

آیت الله موحدی کرمانی با بیان اینکه منکر در نظام غرب عادی و بلکه ارزشمند شده است، گفت: عادی شدن همجنسگرایی در غرب و هزاران مورد دیگر از جمله نشانه های سقوط غرب است.

به گفته خطیب جمعه تهران،تا وقتی روحیه پذیرش ظلم برقرار است، ظالم می ماند اما به محض ایجاد روحیه مقاومت و ایستادگی در میان مردم شکل بگیرد،آنها نابود می شوند و این طبیعت ظلم است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ،استفاده از بمب اتم و کشتار ۲۰۰ هزار نفر را در ژاپن،حمایت از کودتا بر ضد دولت های مستقل در جهان، راه اندازی زندان های ابوغریب و گوانتانامو ،استفاده از زور و تحریم در مقابل ملت ها و دولت های سلطه، لشکرکشی نظامی به ویژه حمله به عراق و افغانستان و حمایت و جریان سازی القاعده و داعش را از جمله اقدامات ظالمانه آمریکا دانست.

وی ادامه داد:در حالیکه آمریکا دست به این اقدامات ظالمانه زده است و به خاطر آنها رو به افول است،از ایران عدالت و تقوا طلوع می کند و جهان شاهد حمایت از آزادی به معنای واقعی کلمه از سوی ایران هستند. به همین دلیل نظام اسلامی برای همه کشورهای اسلامی جاذبه دارد.

به گفته آیت الله موحدی کرمانی،دفاع ۸ ساله ایران،جنگ ۵۰ روزه در غزه،۳۳ روزه لبنان و موارد دیگر نشانه ای از سقوط نظام پوشالی غرب و آمریکا و پدید آمدن نظام اسلامی است.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش به مناسبت های مختلف درگذشت آیت الله طالقانی ،شهادت آیت الله مدنی ،سالگرد شهادت شیخ محمد خیابانی ،رحلت آیت الله حایری موسسه حوزه علمیه را داریم و کشتار فجیع فلسطینیان در اردوگاه صبرا و شتیلا اشاره کرد و برای تمام درگذشتگان طلب آمرزش و مغفرت کرد.

آیت الله موحدی کرمانی اظهار داشت:روز ۱۷ شهریور از دیگر مناسبت هایی بود که در روزهای گذشته پشت سر گذاشتیم،آنها که خاطرشان است جنایات رژیم پهلوی در این روز را به خاطر دارند. آمار شهدا به طور دقیق مشخص نیست،۲ هزار و ۴ هزار نفر گفته شده اما قدر مسلم از هزار نفر کمتر نیست آن هم در یک روز و یک ساعت که جنازه ها در پیاده روها انبار شد و و رژیم سفاک پهلوی آنها را شبانه دفن کرد.

خطیب نمازجمعه تهران گفت: در این انقلاب روزهای بسیاری چون ۱۷ شهریور است که ننگ آمریکا و اسراییل را داریم ،در حالیکه روز افتخار ما هستند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.