امضاءتفاهم نامه همکاری با کارخانجات تولیدی بزرگ توسط ستاد بحران منطقه۱۹تهران

double-quot

تهران – جارپرس – دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ تهران از امضاء تفاهم نامه با کارخانجات در راستای آموزش افراد شاغل در بخشهای مختلف تولیدی و صنعتی خبر داد. به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۹ تهران ، اردشیری در بازدید از کارخانجات مختلف سطح این منطقه افزود: به منظور آموزش افراد شاغل

کد خبر : 6761
تاریخ انتشار : شنبه 8 آذر 1393 - 12:52
امضاءتفاهم نامه همکاری با کارخانجات تولیدی بزرگ توسط ستاد بحران منطقه۱۹تهران
تهران – جارپرس – دبیر ستاد مدیریت بحران منطقه ۱۹ تهران از امضاء تفاهم نامه با کارخانجات در راستای آموزش افراد شاغل در بخشهای مختلف تولیدی و صنعتی خبر داد.

به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۹ تهران ، اردشیری در بازدید از کارخانجات مختلف سطح این منطقه افزود: به منظور آموزش افراد شاغل دربخشهای مختلف تولیدی، صنعتی، تجاری، اداری ومسکونی و شناسایی نقاط بحران زا وبحران زدای سطح محدوده منطقه، تفاهم نامه همکاری درمواقع بحران و رخداد حوادث غیر مترقبه طبیعی با این کارخانجات امضا شد.

وی افزود:کارخانجاتی همچون ایران ترانسفو، سپاهان گاز، مهیاپروتئین، واحدهای تولیدی آرد و قند، واحدهای زراعی صنعتی،دامداریها،پرورش دام وطیورو….ازجمله مراکزی هستند که آموزش کارکنانشان می تواند در مواقع بحران به میزان قابل توجهی ازمیزان خسارات جانی ومالی آنها بکاهد.

اردشیری تصریح کرد: مذاکرات صورت گرفته با مدیران این واحدهای تولیدی در دو بخش آموزشی برای آمادگی در مواقع وقوع حوادث خواهد بود و رسیدن به چنین وضعیتی می تواند اینگونه مراکزرا بعنوان پشتیبانهای مطمئنی دربرآورده کردن نیازهای مراکز آسیب دیده تبدیل کند.

وی اظهارداشت: مذاکرات اولیه با بسیاری ازکارخانجات صورت گرفته وستادمدیریت بحران بحث آموزش را در دوبخش تئوری وعملی طی روزهای آینده آغازخواهد کرد. پس ازآن نیز تفاهم نامه همکاری با آنان امضاء می شود.

این مسئول درپایان  ابراز امیدواری کرد این ستاد تا پایان سالجاری با بسیاری از این بخشها به تفاهم برسد و بصورت دوره ای نسبت به اعلام لیست کامل آنها وچگونگی ارائه خدماتشان درزمان وقوع حادثه اقدام کند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.