۱۴ وزیر راهی مجلس می شوند

double-quot

تهران -جارپرس -وزیر دادگستری برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان و وزیر نفت برای ارایه گزارشی از برنامه های این وزارتخانه برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی هفته آینده در صحن مجلس حضور می یابند و ۱۲ وزیر نیز میهمان کمیسیون های تخصصی مجلس هستند.

کد خبر : 3340
تاریخ انتشار : جمعه 26 اردیبهشت 1393 - 6:04
۱۴ وزیر راهی مجلس می شوند

 

به گزارش  جارپرس ازایرنا و بر اساس دستور هفتگی صحن و کمیسیون های تخصصی مجلس، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت قرار است روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت در جلسه علنی مجلس حضور یابد و گزارشی در مورد برنامه های وزارت نفت برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در صنعت نفت ارایه کند.

وزیر دادگستری نیز سه شنبه هفته آینده میهمان مجلس شورای اسلامی است تا به سوالات جواد کریمی قدوسی و بهرام بیرانوند نمایندگان مشهد و بروجرد در مجلس پاسخ دهد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی هفته آینده در روزهای یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی دارند و رسیدگی به ۲۵ طرح و لایحه در دستور کار مجلس قرار گرفته است که به شرح زیر است:

– گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد بررسی طرح بیمه بیکاری و حمایت از بیکاران متقاضی کار (اعاده شده از شورای نگهبان)

– گزارش شور دوم کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد بررسی طرح انتقال پایتخت

– گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد رد طرح بیمه اجتماعی فراگیر (همگانی)

– گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد بررسی طرح آیین دادرسی جرائم نیروهای مسلح و دادرسی الکترونیکی برای تصویب مدت اجرای آزمایشی آن طبق اصل ۸۵ قانون اساسی

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده (۳۹) قانون مالیات بر ارزش افزوده

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه ایجاد و راه اندازی بانک اطلاعاتی سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) در خصوص قاچاق و تخلفات گمرکی

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری عراق به منظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و تبادل اطلاعات در مورد مالیات های بر درآمد و سرمایه

– گزارش کمیسیون عمران در مورد بررسی لایحه پروتکل اصلاحی موافقتنامه کشتیرانی تجاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کوبا

– گزارش کمیسیون عمران در مورد بررسی لایحه اصلاحات قانون الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به پروتکل ۱۹۷۸ مربوط به کنوانسیون بین المللی جلوگیری از آلودگی ناشی از کشتی ها ۱۹۷۳ (مارپل ۱۹۷۳/۷۸) – مصوب ۱۳۸۰- و اصلاحات بعدی آن

– گزارش کمیسیون عمران در مورد بررسی لایحه تصویب قطعنامه های کنفرانس مورخ ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) اعضای کنوانسیون بین المللی استانداردهای آموزش، صدور گواهینامه ها و نگهبانی دریانوردان (STCW)

– گزارش کمیسیون بهداشت و درمان در مورد بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در کارگروه بین المللی پزشکی نظامی (ICMM)

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در اتحادیه بیمه گران و اتکایی گران خطرهای تجاری و غیرتجاری در کشورهای عضو سازمان تعاون و مؤسسه تضمین اعتبارات صادراتی و سرمایه گذاری عربی و تصویب اساسنامه

– گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد بررسی لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون تحدید مسئولیت برای دعاوی دریایی

– گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد بررسی لایحه موافقتنامه همکاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری خلق چین در زمینه مبارزه با جرایم فراملی

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری بروندی

– گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مورد بررسی لایحه موافقتنامه مربوط به همکاری در زمینه امنیت در دریای خزر

– گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد بررسی لایحه تعیین تعرفه خدمات مرکز توسعه تجارت الکترونیکی

– گزارش کمیسیون مشترک در مورد بررسی لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

– گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد بررسی طرح جامع کاداستر

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی طرح استفساریه ماده (۱۳۳) قانون مالیات های مستقیم مصوب ۱۳۳۶ و اصلاحات بعدی آن

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه جزیره هرمز به محدوده منطقه آزاد قشم

– گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مورد بررسی طرح نحوه فعالیت احزاب و گروههای سیاسی

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی

– گزارش شور دوم کمیسیون انر‍ژی در مورد بررسی طرح حمایت از صنعت برق کشور

– گزارش کمیسیون اقتصادی در مورد بررسی لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری- صنعتی چابهار

** حضور ۱۲ وزیر در کمیسیون های مجلس

۱۲ وزیر کابینه دولت تدبیر و امید به همراه رییس کل بانک مرکزی هفته آینده در کمیسیون های تخصصی مجلس حاضر می شوند تا به سوالات نمایندگان پاسخ دهند و یا گزارشی از عملکرد دستگاه های اجرایی ارایه کنند.

وزیران علوم تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش، امور اقتصادی و دارایی، صنعت معدن و تجارت، امور خارجه، نفت، نیرو، راه و شهرسازی، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، کشور، ورزش و جوانان و نیز دادگستری به کمیسیون های تخصصی مجلس دعوت شده اند.

دستور کمیسیون های تخصصی مجلس که هفته آینده تشکیل می شود، به شرح زیر است:

** کمیسیون اصل ۹۰

اعضای این کمیسیون روز یکشنبه هفته آینده ۲۸ اردیبهشت با مسوولان وزارت نفت، سازمان حفاظت محیط زیست، سازمان پدافند غیرعامل کشور، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء و … درباره مشکلات و موانع اجرای فازهای مختلف شرکت نفت و گاز پارس، رعایت پدافند غیرعامل، تولید بنزین، تعهدات شرکت صدرا و مسایلی از این دست جلسه دارند.

روز سه شنبه نیز کمیسیون اصل نود نشستی با مسوولان وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی و سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، بانک مرکزی و بانکهای عامل برای بررسی مسائل اشتغال دارد.

** کمیسیون های ویژه

اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی روز دوشنبه ۲۹ اردیبهشت به بررسی گزارش مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی درخصوص بندهای ۲۴ گانه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی می پردازد و طرح اصلاح برخی از قوانین در راستای حمایت از تولید ملی نیز در دستور کار این کمیسیون است.

کمیسیون مشترک طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز روز دوشنبه به بررسی طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی می پردازد.

کمیسیون مشترک اساسنامه سازمان ملی استاندارد ایران نیز روزهای یکشنبه و دوشنبه بررسی طرح یک شوری تأسیس سازمان ملی استاندارد ایران را با حضور نمایندگان مجلس، مسؤولان و کارشناسان محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ملی استاندارد ایران، دیوان محاسبات کشور و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، مرکز پژوهشهای مجلس، مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ادامه می دهد.

** کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

اعضای این کمیسیون روز یکشنبه به بررسی گزارش عملکرد کمیته آموزش عالی و آموزش پزشکی و نیز کارگروه آموزش پرورش و کمیته آموزش های مهارتی می پردازند و کمیته علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاهها و نیز کمیته تحقیقات و فناوری نیز گزارشی از عملکرد خود به کمیسیون ارایه می دهد.

کبری خزعلی مسوول دبیرخانه شورای زنان شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز برای بررسی طرح یک فوریتی افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت کشور در جلسه روز یکشنبه این کمیسیون حضور می یابد.

جلسه کارگروههای آموزش و پرورش، تحقیقات و فناوری، علوم انسانی و اسلامی شدن دانشگاهها، آموزشهای مهارتی و آموزش عالی و آموزش پزشکی روز دوشنبه تشکیل خواهد شد.

روز سه شنبه نیز اعضای این کمیسیون گزارش رییس مرکز تحقیقات کشاورزی را استماع می کنند و سپس میزبان وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخگویی به سؤالات علی ایرانپور، محمد سلیمانی، آقای ایرج ندیمی و مهدی عیسی زاده هستند.

وزیر آموزش و پرورش نیز روز سه شنبه در این کمیسیون حاضر می شود تا به سوالات جعفر قادری، امیرعباس سلطانی، حجت اله خدایی، ایرج ندیمی، حمید رسایی پاسخ دهد.

* کمیسیون اجتماعی

این کمیسیون روز یکشنبه بررسی طرح خدمات رسانی به ایثارگران و استفساریه جزء(۱) بند(ب) تبصره(۲) ماده(۷۶) قانون تأمین اجتماعی را در دستور کار دارد و روز سه شنبه به بررسی طرح تسری قانون فوق العاده خاص کارمندان سازمان پزشکی قانونی و انتقال خون به کارمندان سازمان آموزش فنی و حرفه ای می پردازد.

طرح یک فوریتی تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان رسمی – کارگری به رسمی یا پیمانی در دستگاههای دولتی نیز در دستور کار روز سه شنبه این کمیسیون است.

* کمیسیون اقتصادی

اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس روز یکشنبه بررسی لایحه اصلاح قانون مالیاتهای مستقیم و اصلاحات بعدی آن (موضوع: بررسی بندهای ارجاعی از صحن علنی مجلس شورای اسلامی) را ادامه می دهند و سپس نشستی با مسؤولین وزارت اطلاعات درخصوص تبادل نظر پیرامون مسائل مختلف به ویژه اقتصاد مقاومتی دارند.

روز سه شنبه نیز نشست این کمیسیون با کارآفرینان با حضور وزیران امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و همچنین رییس کل بانک مرکزی و برخی از مدیران عامل بانکهای کشور برگزار می شود تا روند اقتصادی کشور و اقتصاد مقاومتی مورد بررسی قرار گیرد.

* کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز یکشنبه گزارش مسوولان صدا و سیما در ارتباط با تلویزیون تعاملی(IPTV) را استماع می کنند و سپس به منظور تامین نظر شورای نگهبان به بررسی لایحه تعیین حریم حفاظتی- امنیتی اماکن و تأسیسات کشور می پردازند.

استماع گزارش بودجه سال۱۳۹۳ و استماع گزارش آب نیز در دستور کار روز یکشنبه این کمیسیون است.

روز سه شنبه نیز گزارش دبیرخانه کنگره بین المللی خطر جریانهای تکفیری برای اسلام، مسلمین و جهان بشریت و راههای برون رفت از آن در کمیسیون ارایه می شود و از وزیر امور خارجه نیز برای پاسخگویی به سوالات ایرج ندیمی نماینده لاهیجان و سیاهکل و علی اکبر آقایی نماینده سلماس دعوت شده است.

سوال مشترک با امضاء ۱۲ نفر از نمایندگان، سوال مشترک با امضاء ۴۰ نفر از نمایندگان و همچنین سوالات ابراهیم آقامحمدی نماینده خرم آباد، حسینعلی شهریاری نماینده زاهدان، سوال مشترک با امضاء۱۱ نفر از نمایندگان از دیگر مواردی است که وزیر امور خارجه باید به آن پاسخ گوید.

کارگروه روابط خارجی این کمیسیون نیز روز یکشنبه بررسی توافقنامه ژنو را با حضور مسؤولان و کارشناسان محترم ذی ربط ادامه می دهند و کارگروه اقتصاد مقاومتی روز دوشنبه به بررسی راهکارهای اجرائی نمودن سیاستهای اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری می پردازد.

* کمیسیون انرژی

اعضای کمیسیون انرژی روز یکشنبه به بررسی یک شوری طرح جامع منابع طبیعی با حضور کارشناسان وزارتخانه های نفت، نیرو، سازمان انرژی اتمی و مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی و نیز بررسی ذخیره سازی گاز در منطقه سرخس و راههای منتهی به منطقه می پردازد.

روز سه شنبه نیز این کمیسیون میزبان وزیر نفت است تا به سوالات غلامرضا اسدالهی نماینده تربت جام و تایباد، علی اصغر زارعی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر، مهدی عیسی زاده نماینده شاهین دژ، میاندوآب و تکاب، مهدی رهبری نماینده رودسر و املش، محمد مهدی برومندی نماینده مرودشت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان، سید محمد بیاتیان نماینده بیجار، سیدمسعود میرکاظمی نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر بپردازد.

کمیته امور نیرو در این کمیسیون روز سه شنبه با حضور مسوولان وزارتخانه های نفت، نیرو و صنعت، معدن و تجارت، سازمان بازرسی کل کشور، مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، دیوان محاسبات کشور و معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور به بررسی پیش نویس طرح جامع انرژی کشور می پردازد.

کمیته نفت، گاز و پتروشیمی بررسی طرح یک شوری اصلاح ماده(۱۳۲) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران با حضور مسؤولین وزارت نفت، مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی، دیوان محاسبات کشور و سه نفر از طراحان طرح ادامه می دهد.

* کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

این کمیسیون روز یکشنبه اصلاح ماده (۹۴) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، استفساریه ماده(۵۸) قانون الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و لایحه نحوه پرداخت هزینه دادرسی دستگاههای اجرائی را در دستور کار دارد و درباره نحوه لحاظ و اعمال سیاستهای کلی نظام در رسیدگی به طرحها و لوایح (موضوع نامه رییس مجلس شورای اسلامی) بحث و تبادل نظر می کند.

دوشنبه نیز این کمیسیون سوال نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار از وزیر نیرو و وزیر راه و شهرسازی در دستور کار این کمیسیون است.

سه شنبه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به این کمیسیون دعوت شده است تا گزارشی از عملکرد و اقدامات به عمل آمده در اجرای بند(ط) تبصره(۹) قانون بودجه سال۱۳۹۳کل کشور ارایه کند.

روز سه شنبه اعضای کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات بررسی طرح اصلاح ماده(۱۳۲) قانون برنامه پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران را ادامه می دهند و کارگروه عمومی و دفاعی این کمیسیون روز سه شنبه بررسی تفریغ بودجه سال۱۳۹۱ کل کشور را در دستور کار دارد.

* کمیسیون بهداشت و درمان

روز یکشنبه اعضای این کمیسیون گزارش مسوولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص آخرین وضعیت تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی و راهکارهای جلوگیری از واردات بی رویه در راستای سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را بررسی می کنند.

طرح تبدیل صندوق به سازمان تأمین اجتماعی، طرح الحاق رشته بهداشت دهان و پرستاری دندانپزشکی به بهداشتکاران دهان و دندان وابسته به وزارت بهداشت، درمان و آموزش و طرح الحاق سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور در دستور کار روز یکشنبه این کمیسیون است.

اعضای این کمیسیون روز دوشنبه به بررسی طرح اصلاح قانون بیمه اجتماعی کارگران ساختمانی می پردازند و از وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز برای پاسخگویی به امیرحسین قاضی زاده نماینده مشهد دعوت کرده اند.

روز سه شنبه نیز اعضای این کمیسیون به گزارش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخصوص معضلات بخش درمانی سوانح و سوختگی کشور استماع می کنند.

وزیر بهداشت همچنین می بایست به سوال کمال علیپورخنکداری نماینده قائمشهر، سوادکوه و جویبار(یک فقره)، نادر قاضی پور نماینده ارومیه(یک فقره)، ایرج عبدی نماینده خرم آباد(یک فقره)، امیرعباس سلطانی نماینده بروجن(یک فقره)، حمیدرضا پشنگ نماینده خاش و میرجاوه(یک فقره)، محمود نگهبان سلامی نماینده خواف و رشتخوار(یک فقره)،محمد دامادی نماینده ساری به نمایندگی از تعدادی از نمایندگان محترم(دوفقره) پاسخ دهد.

* کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور

اعضای این کمیسیون روز یکشنبه به بررسی طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی و تعداد نمایندگان آنها می پردازند و روز سه شنبه بررسی نحوه اجرای اقتصاد مقاومتی را دردستور کار دارند.

*کمیسیون صنایع و معادن

این کمیسیون روز یکشنبه طرح حمایت از مالکیت صنعتی(ثبت اختراعات، طرحهای صنعتی و علائم تجاری) و نز مسائل و مشکلات شرکت تولیدی ماشین آلات معدنی و صنایع معدنی(هپکو) را بررسی می کند و با حضور رییس و اعضای هیات رییسه اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران به بررسی راهکارهای اجرایی سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت، معدن می پردازد.

این کمیسیون روز دوشنبه از واحدهای تولیدی صنعتی، معدنی شهرستانهای استان قزوین بازدیدی خواهد داشت.

وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز روز سه شنبه در کمیسیون صنایع و معادن حضور می یابد تا درخصوص راهکارهای اجرائی سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی در بخش صنعت و معدن گزارشی به نمایندگان ارایه کند.

* کمیسیون عمران

این کمیسیون روز یکشنبه گزارش سردار اسکندر مؤمنی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی و معاونان وی درباره عملکرد این نهاد را بررسی می کند و سپس رسیدگی به لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشوررا در دستور کار دارد.

روز سه شنبه نیز کمیسیون عمران بررسی طرح جامع منابع طبیعی را در دستور کار دارد و سپس میزبان وزیر کشور است تا به سوالات مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و ایرج ندیمی نماینده لاهیجان پاسخ دهد.

وزیر ورزش و جوانان نیز برای پاسخگویی به سؤال آقای فرهاد بشیری نماینده پاکدشت روز سه شنبه در این کمیسیون حاضر می شود.

* کمیسیون فرهنگی

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس روز یکشنبه رییس سازمان حج و زیارت درخصوص حج تمتع-عمره و عتبات و نیز گزارش دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را استماع می کنند و روز سه شنبه به بحث و بررسی پیرامون سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی با حضور مسوولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و سازمان صدا و سیما می پردازند.

* کمیسیون قضائی و حقوقی

این کمیسیون روز یکشنبه را به بازدید از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و بررسی طرح جرم سیاسی اختصاص داده است.

روز سه شنبه نیز با حضور وزیر دادگستری سوالات مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر، محسن بیگلری نماینده سقز و بانه، سیدشکرخدا موسوی نماینده اهواز، ایرج عبدی نماینده خرم آباد، علی مطهری نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر و محمدمهدی مفتح نماینده تویسرکان بررسی می شود.

* کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی

این کمیسیون روز یکشنبه به بررسی طرح نجات و احیاء دریاچه ها و تالابهای کشور می پردازد و روز سه شنبه میزبان وزیر نیرو برای پاسخ به سوالات مجید جلیل سرقلعه نماینده لردگان به نمایندگانی از طرف پنج نماینده، محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا، جلیل جعفری بنه خلخال نماینده خلخال و کوثر و حسن کامران نماینده اصفهان، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان(۲سؤال)، مهناز بهمنی نماینده سراب، عزیز اکبریان نماینده کرج،نادر قاضی پور نماینده ارومیه است.

این کمیسیون روز سه شنبه جلسه مشترکی با مدیرعامل و اعضای سازمان تعاون روستایی خواهند داشت و از ۳۱ اردیبهشت تا ۲ خرداد از استعدادهای بخش کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست استان فارس بازدید می کنند.

* تحقیق و تفحص

هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت روز سه شنبه جلسه دارد و هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان جنگلها و مراتع کشور روز یکشنبه به بررسی موضوعات ارجاعی می پردازد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.