ارزیابی آرامش روانی و تخصص های رفتاری درکارگاه های صنعتی

double-quot

تهران – جارپرس – برگزاری مانور عملیاتی در بافت فرسوده و کارگاهی محلات صنعتی حکایت از توانمندی نیروهای دوام منطقه ۹ تهران در مدیریت بحران دارد. به گزارش جارپرس از ستاد مدیریت بحران منطقه ۹ تهران ، آموزشهای تخصصی مدیریت بحران و تجربه حضور در مانورهای عملیاتی موجب کارآمدی نیروهای دوام در عرصه بحران زدایی

کد خبر : 4616
تاریخ انتشار : دوشنبه 13 مرداد 1393 - 12:47
ارزیابی آرامش روانی و تخصص های رفتاری درکارگاه های صنعتی
تهران – جارپرس – برگزاری مانور عملیاتی در بافت فرسوده و کارگاهی محلات صنعتی حکایت از توانمندی نیروهای دوام منطقه ۹ تهران در مدیریت بحران دارد.

به گزارش جارپرس از ستاد مدیریت بحران منطقه ۹ تهران ، آموزشهای تخصصی مدیریت بحران و تجربه حضور در مانورهای عملیاتی موجب کارآمدی نیروهای دوام در عرصه بحران زدایی می شود.

عباس خسروی جانشین شهردار در ستاد مدیریت بحران شهرداری منطقه۹، با اشاره به برگزاری مانور مدیریت بحران در آینده ای نزدیک تاکیدکرد این عملیات در مجاورت کارخانه های صنعتی متشکل از قشر کارگری با ضریب بالای آتش سوزی ناشی از مواد اشتعالزای صنعتی انجام می گیرد.

وی در مورد ویژگی این مانور افزود،  با توجه به گرمای  طاقت فرسای هوای تهران در مردادماه جاری فشار زیادی به نیروهای دوام وارد می شودو شاخص مناسبی برای  ارزیابی استرسهای کاری دربه نمایش گذاشتن رفتارهای هدفمند جهت عملیات بحران زدایی بحساب می آید.

خسروی تصریح کرد در این مانورمجموعه عوامل مدیریت بحران شهری از نیروهای مردمی دوام گرفته تا سـازمانهای خـدمات رسان در کنار هم حضور داشته و دستـاورد آن خود ارزیـابی دقیقـی از تاثیر گذاری عوامل دست اندرکار در اجرای برنامه بحران زدایی  را به تصویرخواهد کشید.

بنابه این گزارش خبری، نیروهای مردمی دوام محلات منطقه۹ در خط مقدم عملیات  مدیریت بحران شامل آوار برداری و امدادونجات در این کارخانه صنعتی قرار دارند و طی آن همکاری نزدیکی با نیروهای بیمارستانی اوراژانس و عوامل انتظامی را بعمل خواهند آورد.

خسروی در پایان تصریح کرد این مانور مدیریت بحران درشرکت صنعتی میکرون واقع در فتح ۲۷ از محله صنعتی فتح درانتهای قلمرو غربی منطقه۹ اجرایی می شود.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.