برگزاری جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در منطقه ۲۱ تهران

double-quot

۹۲/۱۰/۲۲ تهران _ جارپرس _ معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ تهران گفت : با توجه به لزوم برگزاری جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در مناطق ، جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی این منطقه با حضور اعضای ستاد برگزار شد . به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران ، مهندس

کد خبر : 2349
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 دی 1392 - 10:25
برگزاری جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در منطقه ۲۱ تهران

۹۲/۱۰/۲۲

تهران _ جارپرس _ معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ تهران گفت : با توجه به لزوم برگزاری جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در مناطق ، جلسه ستاد ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی این منطقه با حضور اعضای ستاد برگزار شد .

به گزارش جارپرس از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ تهران ، مهندس کاظم کمالی نسب معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر افزود : در این جلسه دکتر جهانگیری فر معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه ۲۱ ، کریم پور ریاست بهزیستی منطقه ۲۱ و مدیران منطقه ای حضور داشتند .

وی اظهار داشت : در ادامه ، مدیر مرکز خدمات اجتماعی و رفاهی منطقه ابتدا گزارشی از فعالیتهای این مرکز در خصوص موضوعات آسیبهای اجتماعی و رفع نقاط بی دفاع شهری توضیحاتی ارائه کرد و در خصوص هماهنگی و همکاری ادارات درون سازمانی و برون سازمانی و وضعیت زیرساختهای منطقه و ساخت مددسرا و مرکز خدمات اجتماعی رفاهی منطقه به نکاتی اشاره داشت .

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ بیان کرد : در ادامه دکتر جهانگیری فر معاون خدمات اجتماعی سازمان رفاه ، ضمن تاکید بر حساسیت مدیریت شهری به رسیدگی و پیگیری موضوعات مرتبط با آسیبهای اجتماعی نسبت به رفع نقاط بی دفاع شهری در سطح منطقه ۲۱ ، اطلاع رسانی و حساس سازی مردم به کمک و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی و پیگیری و تسریع در روند ساخت مددسرا و مجتمع خدمات اجتماعی رفاهی ، تاکید کرد .

مهندس کمالی نسب تصریح کرد : در این راستا صورتجلسه ای جهت اجرا توسط حاضرین امضا شد که شرح مصوبات عبارتند از : پیش بینی رفع فضاهای بی دفاع شهری در بودجه سال ۹۳ توسط معاونتها و شهرداران نواحی که اقدام کننده آن معاونت اجتماعی ، زیست محیطی و شهرداران نواحی و زمان اجرا تا پایان بهمن ۹۲ می باشد ، شناسایی و بهسازی فضاهای بی دفاع شهری در سطح محلات نواحی سه گانه که اقدام کننده آن معاونت اجتماعی ، زیست محیطی و شهرداران نواحی و زمان اجرا به صورت مستمر تعیین شده است .

این مقام مسئول در ادامه گفت : پیگیری جهت تسریع در ساخت مجتمع خدمات اجتماعی و رفاهی منطقه ۲۱ ، پیش بینی جهت سال ۹۳ به منظور هدف گذاری در بخش آسیبهای اجتماعی در خصوص پیشگیری و آموزش که اقدام کننده آن معاونت اجتماعی تعیین  شد .

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه ۲۱ در پایان اظهار داشت : آخرین مصوبه نیز برگزاری جلسات مستمر با ادارات اجتماعی و معتمدین محلی در خصوص موضوعات آسیب اجتماعی بود که اقدام کننده معاونت اجتماعی و تعیین و زمان اجرا به صورت ماهیانه در نظر گرفته شد .

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.