بازدیدهای میدانی از سطح محلات ۸ گانه منطقه ۹ تهران بصورت فصلی ادامه می یابد/پیگیری تمامی مصوبات و اجرای کامل آنها/ تعامل دو سویه با شورایاران جهت خدمت رسانی بیشتر

double-quot

تهران – جارپرس – شهردار منطقه ۹ تهران در نشست مشترک با دبیران شورایاری محلات ۸ گانه و مدیران محلات گفت: بازدیدهای میدانی از سطح محلات بصورت فصلی ادامه می یابد و براساس تعامل دوسویه ، پیگیری و اجرای تمامی مصوبات حاصل از این بازدیدها با جدیت انجام می شود. به گزارش جارپرس به نقل

کد خبر : 2963
تاریخ انتشار : شنبه 23 فروردین 1393 - 12:08
بازدیدهای میدانی از سطح محلات ۸ گانه منطقه ۹ تهران بصورت فصلی ادامه می یابد/پیگیری تمامی مصوبات و اجرای کامل آنها/ تعامل دو سویه با شورایاران جهت خدمت رسانی بیشتر
تهران – جارپرس – شهردار منطقه ۹ تهران در نشست مشترک با دبیران شورایاری محلات ۸ گانه و مدیران محلات گفت: بازدیدهای میدانی از سطح محلات بصورت فصلی ادامه می یابد و براساس تعامل دوسویه ، پیگیری و اجرای تمامی مصوبات حاصل از این بازدیدها با جدیت انجام می شود.

به گزارش جارپرس به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ تهران ، مهندس سیدعلیرضا حسینی در این جلسه با اشاره به بحث مدیریت جهادی اظهار داشت: طرح ها و برنامه ها باید به گونه ای اجرایی شود که نتیجه آن در نزد شهروندان ملموس واقع شود.

وی افزود: تمامی مصوبات حاصل از بازدیدهای میدانی براساس چارچوب مشخصی در دستور کار قرار می گیرد و تا اجرای کامل آن نیز از سوی معاونتها مربوطه پیگیری می شود.

مهندس حسینی با اشاره به اجرای مناسب برنامه های فرهنگی در سرای محلات ادامه داد: در راستای برخورداری شهروندان از فضاهای آموزشی، فرهنگی و ارتقا سرانه ها، همچنین جلب مشارکت شهروندان در اداره امور محلات و تشکیل مدیریت محله در طول سالجاری اقدامات مختلفی انجام شد و تا تکمیل سرانه های مورد نظر ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه در سراهای محله ، کارهای و فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی مناسبی انجام شود نیز تصریح کرد: با رعایت شئونات اسلامی و مسائل فرهنگی ، می توانیم به تحولات مطلوبی برای ساکنان محلات دست یابیم.

شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه ارائه خدمات در محدوده ای که بوی ایثار و شهادت از کوچه پس کوچه های آن به مشام می رسد ، افتخار بزرگی است ، گفت: برهمین اساس ، خدمت در این منطقه برای مسئولان دلپذیرتر بوده ، هرچند شهرداری تهران در راستای رضایتمندی شهروندان در حوزه های مختلف در چند سال اخیر اقدامات ویژه ای را انجام داده و در قالب مدیریت جهادی پیگیری شده است.

وی در این نشست به انتقال مناسب طرح و برنامه های شهرداری از سوی شورایاران به شهروندان و نقش موثر آنان تاکید کرد و گفت: با بهره گیری از ظرفیت کامل دبیران شورایاری در راستای رضایت مندی بیشتر شهروندان گامهای موثری برمی داریم.

شهردار منطقه ۹ با اشاره به استمرار و توسعه فعالیت های اجرایی محلات خاطر نشان کرد : امیدواریم با بهره گیری از تجربیات سالهای گذشته و جدیت کامل و همچنین رصد پیشرفت فعالیتها و پروژه های مندرج در سند توسعه محلات توسط دبیران شورایاری ها ، بتوانیم مشکلات محلات را رفع کنیم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.