توانمندسازی مدیریتی و مدرن سازی تجهیزات فنی منطقه ۹ تهران

double-quot

۹۲/۱۰/۳۰ تهران – جارپرس – دوره آموزش تخصصی پدافندغیرعامل با شرکت سازمانهای عضو مدیریت بحران شهری درسطح منطقه۹ تهران برگزارشد. به گزارش جارپرس ، به منظور به روز رسانی و آشنایی باشیوه های نوین مدیریت بحران  یک دوره آموزش مدیریت بحران با شرکت نمایندگان ۱۳ سازمان خدمات رسان با استفاده از تجربیات جهانی و عملکرد

کد خبر : 2434
تاریخ انتشار : دوشنبه 30 دی 1392 - 8:19
توانمندسازی مدیریتی  و مدرن سازی تجهیزات فنی منطقه ۹  تهران

۹۲/۱۰/۳۰

تهران – جارپرس – دوره آموزش تخصصی پدافندغیرعامل با شرکت سازمانهای عضو مدیریت بحران شهری درسطح منطقه۹ تهران برگزارشد.

به گزارش جارپرس ، به منظور به روز رسانی و آشنایی باشیوه های نوین مدیریت بحران  یک دوره آموزش مدیریت بحران با شرکت نمایندگان ۱۳ سازمان خدمات رسان با استفاده از تجربیات جهانی و عملکرد کشورهای صاحب نام برگزارشد.

به گزارش ستاد مدیریت بحران منطقه۹، استاد دکترنباتی دراین کلاس یکروزه با اشاره به رئوس اساسی پدافندغیرعامل گفت: ، قبل ازآغاز هر پروژه مهم نظامی و یا غیرنظامی تدابیر پدافند غیرعامل به عنوان اقدامی پایدار و اساسی باید رعایت گردد.

براساس این گزارش، اجرای پدافندغیرعامل می تواند علاوه برکاهش چشمگیر اثرات وآسیب های جانی ومالی ناشی از حملات هوایی و موشکی دشمن  در زمان تهدید، باعث ایجاد امنیت، انسجام عمومی و افزایش اعتماد توده های مردم شود.

بنابه این گزارش دکترنباتی استاددوره بااشاره به تضمین استمرارسرویس های خدمات رسانی بر افزایش مقاومت و پایداری عمومی تاکیدکردوتقویت اراده عمومی در تامین دفاع غیر عامل را از دستاوردهای پدافند غیرعامل درمواقهع بحرانهای شهری دانست.

این گزارش می افزایددراین دوره آموزشی که باحضور۵۰ نفراز مدیران سازمانهاتشکیل شد شیوه های اجرای پدافند غیرعامل شامل؛مرحله بلندمدت یاآمادگی درزمان صلح،مرحله میان مدت یاتکمیل اقدامات وطرح ها درزمان اضطرار، مرحله کوتاه مدت یا هنگام تهاجم و مرحله پس از تهاجم برای حاضرین همراه با فیلم و اسلاید تشریح و تدریس شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.