0 نظر
299 بازدید

سید محمد حسینی

کرکس‌های ابن‌الوقت!

double-quot تهران- جارپرس-معاون پارلمانی رئیس جمهور در یادداشتی نوشت: شاید در کوتاه مدت متوهمان براندازی و مزدوران کرکس‌وار در آسمان ایران بچرخند تا طعمه‌ای بیابند، اما اگر دستگاه‌ها، رسانه‌ها و افراد متعهد و دلسوز، وظیفه جهاد تبیین و روشنگری را به هنگام و به درستی انجام دهند، هرگز حقیقت پشت ابر نمی‌ماند و نقشه‌های موذیانه مکاران نقش برآب می‌شود.
کد خبر : 134276
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 13 مهر 1402 - 14:50
کرکس‌های ابن‌الوقت!

در مظلومیت نظام اسلامی و رذالت معاندان خارجی، خباثت مزدوران داخلی و ساده لوحی برخی بی‌خبران که تحت تاثیر عوام‌فریبی آنان قرار می‌گیرند، همین بس که در اتاق‌های جنگ رسانه‌ای و روانی از هر حادثه ممکن، سوژه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران می‌سازند و با کمک وطن فروشان و خائنان به ملت، سونامی تبلیغاتی راه می‌اندازند.

این شگرد شیّادانه و پروژه‌ی مزوّرانه از فتنه ۸۸ کلید خورد، توسط عوامل آموزش دیده و مسلح خود چند نفر از معترضان را به قتل رساندند و حتی برای بعضی زنده‌ها مجلس ترحیم برپا کردند و همچون برادران یوسف، دیده خود را اشکبار ساختند تا خوراک تبلیغاتی برای رسانه‌های ضد ایرانی و بهانه برای حمایت سردمداران نظام سلطه فراهم کنند و “ندای” مخالفت خود را جهانی سازند و عواطف و احساسات مردم کوچه و بازار را علیه حاکمیت برانگیزند و این حربه در کوتاه مدت تا حدودی برایشان کارساز بود و البته برای عناصر خودفروخته در ازای دریوزگی و خوش رقصی برای اربابان، منافعی چون دریافت پناهندگی و پارو کردن دلار داشت.

در جریان آشوب آمریکایی سال گذشته نیز دهها مورد کشته سازی کردند تا آتش اغتشاشات را شعله‌ور سازند و حال نیز از اتفاقی که برای دختر دانش آموزمان “آرمیتا”رخ داده نهایت بهره‌برداری را می کنند!

واقعا کدام عقل سلیم می‌پذیرد کشته شدن یک نوجوان به نفع حکومت است که چنین طراحی انجام شود!؟ مگر یک دانش آموز یا هر فرد دیگری چه خطری برای نظامی مقتدر دارد در حالی که حتی بزرگ زورگو و قلدر عالم هم دیگر جرأت تعدی و تهدید نظامی ندارد و ناچار به جنگ ترکیبی روی آورده است. نظامی که به یاری مردان و زنان مظلوم شیعه، سنی، مسیحی و ایزدی از چنگال دژخیمان داعش شتافت، چه وجهی دارد که بخواهد با شهروند نوجوانی برخورد کند!؟

آیا نقطه دیگری از جهان را سراغ دارید که حکومت در برابر حوادث طبیعی مرگ و میر یا آسیب دیدن افراد در اثر تصادف، خودکشی، بیماری یا جنایت دشمنان برای تحریک مردم، جوابگو باشد؟

این فرصت طلبی و خیانت کینه توزان علیه نظام اسلامی در حالی است که در آمریکا و اروپا (قبله‌ی آمال و آرزوهای غربگرایان) و نیز در قلمرو رژیم کودک‌کش صهیونیستی روزانه جنایات آشکاری توسط پلیس و نظامیان انجام می شود و وادادگان سیاسی و پادوهای داخلی لب فرو می بندند و روزه سکوت می گیرند و یا گستاخانه به توجیه این فجایع انسانی می پردازند!

شاید در کوتاه مدت متوهمان براندازی و مزدوران با جیره و مواجب و بعضی همراهان بی‌جیره و مواجب آنان همچون غریقی که “یتشبث بکل حشیش”، پی در پی جنجال آفرینی اند و کرکس‌وار در آسمان ایران بچرخند تا طعمه‌ای بیابند، اما اگر دستگاه‌ها، رسانه‌ها و افراد متعهد و دلسوز، وظیفه جهاد تبیین و روشنگری را به هنگام و به درستی انجام دهند، هرگز حقیقت پشت ابر نمی‌ماند و نقشه‌های موذیانه مکاران نقش برآب می شود و موفق نخواهند شد پروژه شکست خورده سال قبل را ناشیانه بازآفرینی کنند.

در ماجرای اخیر شاهد سرعت عمل مترو و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی در اطلاع رسانی به موقع بودیم که این اقدام سزاوار تقدیر است. ضمن آرزوی شفا و صحت برای دخترمان آرمیتا، به بدخواهان ملت ایران می‌گوییم: حنای نیرنگ و فریب شما دیگر در نزد مردم بصیر ایران رنگی ندارد و با این دست و پا زدنها تنها عرض خود می برید و زحمت ما می دارید!

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.