فوت یک اسرائیلی بر اثر سکته قلبی بعد از تزریق واکسن فایزر

double-quot تهران- جارپرس- وزارت بهداشت اسرائیل اطلاع داد که آزمایشات اولیه ارتباط متقابل بین فوت فرد و واکسن را نشان نمی دهد.
کد خبر : 42474
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 9 دی 1399 - 9:00
فوت یک اسرائیلی بر اثر سکته قلبی بعد از تزریق واکسن فایزر

 به گزارش جارپرس ازاسپوتینک در اطلاعیه وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی  آمده است: « مرد ۷۵ ساله از شمال کشور که از بیماری های قلبی و غدد رنج می برد و پیشتر هم چند سکته قلبی را رد کرده بود، صبح امروز واکسن ضد کرونا تزریق کرد و در خانه اش بلافاصله بعد از تزریق واکسن فوت کرد.»

این وزارت خانه کمیسیون ویژه برای بررسی این حادثه ناخوشایند تشکیل داده است و رئیس بخش امنیت و کیفیت وزارت بهداشت مسئول آن است.

در اطلاعیه وزارت بهداشت خاطر نشان می شود: « آزمایش اولیه ارتباط بین فوت این مرد و واکسن را نشان نمی دهد، واکسیناسیون ادامه دارد.»

واکسیناسیون ضد کووید ۱۹ از ۲۰ دسامبر در اسرائیل شروع شده است. در مرحله اول کادر پزشکی، دانشجویان پزشکی، کارکنان سازمان های دولتی واکسن می زنند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 1 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.