جنس ما از جنس شما نیست

double-quot تهران-جارپرس- آهای آدمهای آنطرف آبی ها! خیال نکنید که با پشتیبانی از تحریمها وفشارهای اقتصادی توسط اروپا وآمریکا ضربه مهلکی به مقامات ارشد و عالی رتبه جمهوری اسلامی وارد می کنید. خیر، این پتک مستقیما بر سر مستضعفان و افراد کم درآمد کشورمان فرود می آید.
کد خبر : 115634
تاریخ انتشار : سه‌شنبه 2 اسفند 1401 - 16:04
جنس ما از جنس شما نیست

یکی از هنرمندان سر شناس ایرانی که وارد جمعیت اپوزیسیون سلطنت طلب ها شد و در کنار رهبر این گروه عکس یاد گاری انداخته است می گفت:هشتاد میلیون ایرانی فدای زن و بچه ام . حتمأ این آقا وطن را عاری از مردم دوست دارد .

نمی گویم همه شما هائی که آنطرف آب هستید افکار ایشان را دنبال می کنیدولی رفتار واستقبال گرم شما از ایشان نشان دهنده  تکذیب اظهاراتش نیست .

شمائیکه دیروز در بروکسل پایتخت بلژیک دور هم جمع شدید و باهم ماچ وبوسه می کردید و خوشحال بودیدو از دولتهای اجنبی التماس می کردید که چه بلایی به سر ما بیاورند.این درخواست  برای یک ایرانی خجلت آور بود.مگر رنج ،آه ودرد مردم خود را نشنیدید ؟ مگر نمی دانید سفره ها ،دارو خانه ها و جیب های آنها خالی است ؟شما قصد نفوذ به دلها دارید یا در نظر دارید مردم ایران را بخاطر اتفاق سال ۵۷تبیه کنید؟

سپاه و بسیج از جنس همین ملت ومردم هستند اگر یادتون نیست بگوئید برایتان تعریف کنند همه این عزیزان از خانواده مستضعف جامعه برای حفظ اراضی میهن داوطلبانه به جبهه رفته و جان خود را از دست دادند .نیستید که ببینید اغلب کوجه و خیابانهای شهرهای کشورمان بانام آنها مزین شده است .این مردان سلحشور باعشق وعلاقه درراه وطن کشته شدند تا مردم کشورشان آسوده و در امنیت باشند.بسیج حقوق بگیر دولت نیست .بسیج را به زور به جبهه ها نبردند .بسیج به عشق وطن در برابر اجنبی ایستاد .

من نمی گویم که هم اکنون جمهوری اسلامی بهشت است که درآن جوی شیر ، عسل و شراب جاری است .کاملااز فساد وتبعیض که موانع توسعه کشور شده واقف هستیم . میدانیم فساد در اشکال مختلف آن ،هم در سطح کلان (فساد “یقه سفید”ها یا مقامات ارشد و عالی رتبه حکومتی و دولتی )وهم در سطح خرد (فساد “یقه آبی “ها یاکارکنان و مستخدمین رده پائین )در ابعاد گوناگون اداری ،اقتصادی وسیاسی کم یابیش  مانند دیگر کشورهاگریبانگیر کشورماهست که امیدواریم با کمک افراد فرهیخته و دلسوز این مشکل رااز سر راه  بر داریم.

مردم مااز نزدیک مشاهده کردند که با تشویق و حمایت همین سردمدارانی که امروز شما از آنها بعنوان ناجی خود یاد می کنید، با در اختیار قرار دادن تجهیزات جنگی ، سلاح کشنده دست جمعی و شیمایی  به دشمن بهترین جوانان  این مرزوبوم را از بین بردند.

در پایان یاد آور می شوم:از ادبیات  ورفتار شما  که روزی شاید شما رهبر و حامیان این ملت فهمیده  باشید  بعید میدانم و باید گفت:جنس ما از جنس شما نیست.

 

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.