پنجشنبه , 24 /آبان /1397
 Thursday , 15 /November /2018

مجوز فعالیت این پایگاه، در جلسه مورخ 1391/08/22 هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

logo-samandehi

سیاست بدون اغماض درکابینه ترامپ

تهران - جارپرس - درحالی که دولت ترامپ درطول دوسال در کابینه تغییرات زیادی به خود دیده است، به نظ...

سامانه پیشگیری از طلاق در استان تهران راه اندازی می شود

تهران - جارپرس - مدیرکل بهزیستی استان تهران گفت: سامانه تصمیم (مرکز جامع مراقبت از خانواده) به من...

ژاپن 345 هزار کارگر خارجی بکار می گیرد

پکن - جارپرس - دولت ژاپن قصد دارد برای جبران کمبود نیروی کار در این کشور تا سال مالی 2023 حدود 345...

120 پرونده زمین خواری در کمیسیون اصل 90 بررسی شد

قزوین - جارپرس - رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: با هدف مقابله با زمین خواری، 120 پرون...

وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود

تهران - جارپرس - بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت هفته آینده برای پاسخ به سوال علی ساری نماینده اهواز و ...

بارش ها سبب ریزش سنگ در جاده کرج - چالوس شد

کرج - جارپرس - رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد که بارش برف و باران سبب ریزش سنگ درجاده کرج - چالوس شد...

ترکیه خواستار تقویت همکاری با ایران در حوزه انرژی شد

آنکارا - جارپرس - مولود چاووش اوغلو وزیر خارجه ترکیه گفت: آنکارا مخالف تحریم های آمریکا علیه ایران ...

رانندگان در استان های برفی زنجیر چرخ ببندند

تهران - جارپرس - رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور نیروی انتظامی اعلام کرد: با توجه به بالا رفتن برودت...

 • سیاست بدون اغماض درکابینه ترامپ

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
 • سامانه پیشگیری از طلاق در استان تهران راه اندازی می شود

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۵
 • ژاپن 345 هزار کارگر خارجی بکار می گیرد

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
 • 120 پرونده زمین خواری در کمیسیون اصل 90 بررسی شد

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳
 • وزیر نفت هفته آینده به مجلس می رود

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹
 • بارش ها سبب ریزش سنگ در جاده کرج - چالوس شد

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲
 • ترکیه خواستار تقویت همکاری با ایران در حوزه انرژی شد

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۸
 • رانندگان در استان های برفی زنجیر چرخ ببندند

  پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸

جلسه ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان شهرستان بابلسر برگزار شد

بابلسر - جارپرس - جلسه ستاد برگزاری ۱۳ آبان شهرستان بابلسر با حضور مسئولین شهری در اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد اسماعیل قلی پور امام جمعه بابلسر در این مراسم با تاکید بر اینکه مراسم ۱۳ آبان امسال را پررنگ تر از هرسال برگزار شود گفت: امسال دشمنان قسم خورده خواب های آشفته ای را دیده اند و می بینند که پاسخ آنها فرمایش رهبر معظم انقلاب است که فرموده اند: شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه.
وی افزود: به فضل الهی ۱۳ آبان امسال را با شکوه تر از هر زمان دیگری با همدلی، هم فکری و همیاری مسئولین برگزار خواهیم کرد.
به گفته امام جمعه بابلسر؛ سه اتفاق مهم در ۱۳ آبان موجب شد که این مناسبت یوم الله شود و خداوند نیز در قرآن کریم یوم الله را جز روزهایی برشمرد که این روز هیچ گاه نباید فراموش شود. حجت الاسلام قلی پور تاکید کرد: این ایام نباید در ذهن و دل مسئولین نظام بدست فراموشی سپرده شود.
وی در ادامه بیان داشت: ۱۳ آبان سال ۱۳۴۳ تبعید حضرت امام (ره) به ترکیه به واسطه فریاد روشنگرانه ایشان در مخالفت با قانون کاپیتالیسیون که در مجلس آن زمان به تصویب رسیده بود که یک قصه اش آمریکا بود. ۱۳ آبان ۱۳۵۷ شهادت دانش آموزان و ۱۳ آبان ۱۳۵۸ خروش دانشجویان خط امام در تسخیر لانه جاسوسی، ۱۳ آبان را برای ما ماندگار کرد که در همه این مناسبت ها ماهیت این حرکت ها استکبار ستیزی بود. به همین جهت این روز را روز ملی مبارزه با استکبار نامگذاری کردند که البته مبارزه با استکبار زاییده انقلاب ما نیست، بلکه در فرهنگ اسلام ناب آمده است که باید با مستکبرین مقابله کرد و از مستضعفین حمایت کرد که این امر نیز دستور قرآنی است.
سرهنگ پاسدار سید مصطفی موسوی نژاد فرمانده سپاه بابلسر نیز در این جلسه اظهارداشت: روز ۱۳ آبان یک روز ملی است که همه ما باید آنرا درک کنیم. هویت جمهوری اسلامی در ۳ مقوله: انقلابی گری، مردمی بودن و استکبار ستیزی است. کسی که انقلابی است باید استکبار ستیز باشد. دشمنان قسم خورده نظام در صدد این هستند که به خیال خام خود، جمهوری اسلامی ۴۰ سالگی انقلاب را نبیند که ما نیز در این راستا در شهرستان بابلسر یک رزمایش بزرگ استکبارستیزی در روز ۱۳ آبان را خواهیم داشت. وی همچنین به نمایندگی از سوی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان بابلسر اظهار داشت: حرکت کاروان انقلاب در چهل روز در چهل منطقه، روستا و محله در یک روز با ارائه خدمات؛ فرهنگی، هنری، ورزشی و سلامت و بهداشت و ارائه برنامه های متنوع دیگر همراه خواهد بود.
در ادامه،حجت الاسلام والمسلمین سید علی محمد هاشمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بابلسر با تاکید بر اینکه دشمنان درصد هستند تا چهلمین سال انقلاب اسلامی را با شکست مواجه کنند تصریح کرد: این آخرین و اولین شعار آنان نیست، بلکه از اول پیروزی انقلاب اینگونه شعارها را می دهند. دشمنان ایران و انقلاب همواره با روی کار آوردن صدام، سازماندهی گروهک ها و تحریم ها و... در صدد سقوط ایران اسلامی بودند که اینگونه اقدامات و شعارهای دشمنان با هدف ایجاد ناامیدی و یاس در بین مردم بوده است که از این رو باید ۱۳ آبان امسال با تبلیغات بیشتر همه نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین حسینعلی شکری مسئول شورای هماهنگی تبلیغات بابلسر نیز در این جلسه با بیان مصوبات صورتجلسه سال گذشته گفت: هرساله ۱۳ آبان با سه اتفاق بسیار مهم همراه است. در ۱۳ آبان ۱۳۴۳ تبعید حضرت امام خمینی (ره) ، ۱۳ آبان ۱۳۵۷ کشتار دانش آموزان در مقابل دانشگاه تهران به دست رژیم بدمنش پهلوی با نسخه سفارت آمریکا، ۱۳ آبان۱۳۵۸روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام است که همه ساله در سراسر کشور این مناسبت با هماهنگی دستگاههای اجرایی باشکوه، عزت و عظمت برگزار می شود.
احمدرضا مهاجری نژاد رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان بابلسر نیز در ادامه اذعان داشت: در بحث ۱۳ آبان که روز ملی با استکبار جهانی در راس آن ایالات متحده آمریکا است، قالب و شاخص اصلی کار به آموزش و پرورش بر می گردد که در این خصوص باید حضور پررنگ دانش آموزان با نشاط را برنامه ریزی کرد.
او بیان کرد: طبق روال سال گذشته همکاران ما در حوزه پرورشی و سایر حوزه ها با یک کار شبانه روزی برای برپایی این راهپیمایی تلاش خواهند کرد.
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی