چهارشنبه , 28 /آذر /1397
 Wednesday , 19 /December /2018

مجوز فعالیت این پایگاه، در جلسه مورخ 1391/08/22 هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

logo-samandehi

رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا تروریست ها را ساماندهی می کند

تهران - جارپرس - وزیر اطلاعات گفت: سرویس های رژیم صهیونیستی با تمام توان وارد عمل شده و تیم های ت...

هیات نظارت حواشی کلیپ منتشره درباره نماینده سراوان را بررسی می کند

تهران - جارپرس - سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت این هیات، ظهر یا عصر امروز برای بررسی ح...

ظریف: غربی ها طوطی وار نگرانی های نتانیاهو را تکرار می کنند

تهران - جارپرس - وزیر امور خارجه در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: نتانیاهو خیلی راحت درباره موشک...

روحانی به ترکیه می رود

تهران - جارپرس - رییس جمهوری به دعوت رسمی رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه و برای شرکت در پنجمین ...

نشست مشترک فرمانداری شهرستان بابلسر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی برگزار می شود

بابلسر - جارپرس - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری فرمانداری شهرستان بابلسر، نشستی با خبرنگا...

تردد در 5 استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

تهران - جارپرس - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: با توجه به بارش ...

جهانگیری: بودجه دولت به گوشت قربانی تبدیل شده است

تهران - جارپرس - معاون اول رییس جمهوری گفت: بودجه دولت به گوشت قربانی تبدیل شده است و هر کس مرکز مط...

وزیر اطلاعات امروز به پرسش های نمایندگان پاسخ می دهد

تهران - جارپرس - حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات و عادل آذر رییس دیوان محاسبات ...

 • رژیم صهیونیستی با حمایت آمریکا تروریست ها را ساماندهی می کند

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۳
 • هیات نظارت حواشی کلیپ منتشره درباره نماینده سراوان را بررسی می کند

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰
 • ظریف: غربی ها طوطی وار نگرانی های نتانیاهو را تکرار می کنند

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۳
 • روحانی به ترکیه می رود

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰
 • نشست مشترک فرمانداری شهرستان بابلسر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با خبرنگاران و فعالان فضای مجازی برگزار می شود

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
 • تردد در 5 استان با زنجیر چرخ امکانپذیر است

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
 • جهانگیری: بودجه دولت به گوشت قربانی تبدیل شده است

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
 • وزیر اطلاعات امروز به پرسش های نمایندگان پاسخ می دهد

  سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۲

آگهی
آگهی
از سوی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر،

مراسم تجلیل از خبرنگاران بابلسر برگزار شد

بابلسر - جارپرس - شهردار بابلسر در آیین تجلیل از خبرنگاران در مجتمع آموزشی رفاهی بانک رفاه گفت: با همکاری شما خبرنگاران خدمت بی منت به شهروندان عزیز بابلسری را در سرلوحه کار خود قرار می دهیم.
مهندس سید مرتضی شفیعی ضمن خیر مقدم به همه خبرنگاران حاضر در در این مراسم و اعضای شورای اسلامی شهر بابلسر گفت: خبرنگاران حلقه وصل بین آحاد مردم و مسئولین درحال خدمت هستند.
وی ضمن تبریک روز خبرنگار و از زحمات خبرنگارانی که در طول ۱۱ ماه خدمت او در شهر بابلسر اطلاع رسانی، خبررسانی و انتقاد سازنده در زمینه های مختلف شهری و مرتبط با امور شهرداری را داشتند قدردانی کرد.
شهردار بابلسر در این مراسم گفت: این روز را بهانه کردیم علاوه بر اینکه در جمع خوب و صمیمی شما باشیم و از زحمات شما تجلیل کنیم، تجدید پیمان و عهدی نیز با شما داشته باشیم. شفیعی ادامه داد: شما خبرنگاران را جز بازوان توانمند در جهت رفع مشکلات شهروندان می دانیم و دست یاری به سمت شما دراز می کنیم که علاوه بر تشویق مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در راستای پروژه های اقدام شده قطعا نواقص و ایراداتی وجود دارد که باید به ما منتقل کنید.
مرتضی شفیعی از خبرنگاران خواست نقدهایی که می شود نقد و انتقاد منصفانه و بدون حاشیه باشد. او همچنین افزود: از نقدهایی که به عملکرد و رفتار ما می شود خوشحال خواهیم شد و به کار خواهیم بست و همیشه مواردی که به ما گوشزد می شود در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات قدم بر می داریم. ولی این انتظار هم وجود دارد همانطور که در آیه شریفه قرآن به آن اشاره شده است که اگر قاصدی حامل خبری بدون تحقیق بود حرف او را نپذیرید.
شهردار بابلسر تاکید کرد: نقد و انتقاد منصفانه سرلوحه کار شما به عنوان اصحاب قلم باشد. قلمی که خداوند در قرآن به آن سوگند یاد کرد و قلم و قلم نگاری را ارزشمند برشمرد و این کار باید سرلوحه همه خبرنگاران باشد.
وی بیان داشت: در بابلسر شرایط بسیار خوبی حاکم است پیشکسوتان عزیزی که از گذشته در این شهر در زمینه خبر زحمت کشیدند الفبای درست کارهای خبرنگاری را در شهر بنا نهادند و افراد جدیدی که در فضاهای مجازی و غیرمجازی فعال هستند قطعا از بزرگان و پیشکسوتان تبعیت خواهند کرد.
مهندس شفیعی ابراز امیدواری کرد: شرایط بسیار مناسب و ارتباط بسیار خوبی بین شهرداری و شما خبرنگاران حاکم است و این ارتباط ادامه خواهد داشت. به یاری شما از این ارتباط استفاده خواهیم کرد با توجه به اینکه عصر اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات است، نقش خبرنگاران بسیار پر رنگ خواهد بود و ما نیز از این نقش و زحمات نهایت بهره و استفاده را خواهیم برد.
شهردار بابلسر گفت: امیدواریم که این تجلیل مورد قبول شما خبرنگاران عزیز واقع باشد و همه ما دست به دست هم خدمت بی منت به شهروندان عزیز بابلسری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
مهندس هوشیار خسروی رئیس شورای اسلامی شهر بابلسر در این مراسم با بیان اینکه ما سرباز مردم و از بدنه خبرنگاران هستیم گفت: شما خبرنگاران حلقه واصل بین ما مسئولان و مردم قرار گرفتید.
خسروی افزود: شما خبرنگاران کسانی هستید که خداوند به قلم آنان سوگند خورده است.
وی اظهارداشت: تمام توان خود را در جهت رسیدن شما خبرنگاران به جایگاه واقعیتان به کار می گیریم.
رئیس شورای شهر بابلسر ادامه داد: ماموریتی به عهده شماست که این ماموریت در واقع رسالتی که در وجود شما قرار گرفته است و آن این است که شما چشم بینا و زبان گویای مردم هستید.
هوشیار خسروی افزود: شما خبرنگاران می توانید با دید قوی خود مشکلات را به ما بگویید تا ما با تمام وجود آنچه که از عهده آن بر می آییم به مردم خدمت کنیم.
او شجاعت و راستی را دو ویژگی خبرنگار برشمرد و گفت: خبرنگاران این دو ویژگی را سلاح خود قرار دهند و پیش روند و ما را نیز در این راه راهنمایی کنند تا به اهدافی که حق این مردم است برسیم.
خسروی در پایان سخنان خود بیان داشت: این نشست ها بین خبرنگاران و مسئولین شهری ادامه پیدا کند تا ما را سرلوحه راهنمایی خود قرار دهید.
فاطمه بهار نائب رئیس شورای اسلامی شهر بابلسر نیز در این مراسم بیان داشت: با آگاهی اندیشه ها امید در دل همگان روشن می شود و از آنجایی که بین خبرنگاران و مسئولین آگاهی انجام می گیرد باید در این راستا انتقاداتی را هم بپذیریم.
وی افزود: همواره مشکلات خبرنگاران از مهمترین دغدغه های من و اعضای محترم شورای شهر بابلسر بوده است. از این رو با پیشنهاد و مذاکره با نمایندگان استان مازندران در صددیم تا بخشی از مشکلات این قشر را حل کنیم.
فاطمه بهار، موضوع بیمه خبرنگاران، وام خودرو و مسکن که به برخی اقشار تعلق می گیرد را از مهمترین موضوعات قابل پیگیری برای قشر زحمتکش خبرنگار اعلام کرد.
منصور رمضان نژاد دیگر عضو شورای اسلامی شهر بابلسر در آیین تجلیل از خبرنگاران اذعان داشت: نوشته های خبرنگاران طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.
وی اظهارداشت: اکنون فرصتی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم قدردانی شود.
رمضان نژاد گفت: خبرنگاران نخبگانی هستند که حیثیت و شرف خود را در گروه اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند.
این عضو شورای شهر بابلسر خبرنگاری را کاری سخت، دشوار و کم در آمد دانست و تصریح کرد: همه خبرنگاران به مانند مسئولین سازمان ها و ادارات در توسعه تاثیرگذار هستند و با قلم و اطلاع رسانی برای توسعه و رفاه و آسایش شهروندان بسیار تاثیر گذارند.
منصور رمضان نژاد در خاتمه سخنان خود گفت: شما خبرنگاران می توانید در بسیاری از کارهایی که اشتباه وجود دارد کمک کار ما باشید و با شرکت در توسعه و فعالیت شهری حضورتان بیشتر باشد.
علیرضا رحیمیان دیگر عضو پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر بابلسر با اشاره به اینکه خبرنگاران و مستندسازان شهید هادی باغبانی، شهید خبرنگار و مستندساز بابلسری که در کشور سوریه به شهادت رسید را الگوی تمام عیار خود قرار دهند افزود: از آنجایی که شغل خبرنگاری سخت و زیان آور است این شهید بزرگوار نیز این شغل را با رنج، سختی و تحصیل به دست آورد.
وی گفت: همه روزها متعلق به خبرنگاران و خبرسازان در کشور است.
رحیمیان همچنین بیان کرد: این افتخار را داشتم که خبرنگار روزنامه فجرخزر در سال های گذشته که به صورت هفته نامه چاپ می شد باشم.
او، در کنار یکدیگر بودن خبرنگاران در حوزه خبرنگاری و‌خبرسازی را موجب رشد آنان دانست.
محجوب پروین هم عضو دیگر شورای اسلامی شهر بابلسر با بیان نظراتی در این مراسم اظهارداشت: خبرنگاران همواره واقعیت ها را به گوش مردم و آیینه ای هستند که مشکلات را به گوش مسئولان شهری و استانی می رسانند.
وی افزود: برخی اوقات ما از وجود بعضی مشکلات مطلع نیستیم، لذا در همین راستا از خبرنگاران عزیز انتظار می رود با بدست آوردن صحت و سقم یک خبر یاری رسان ما در جهت رفع مشکلات باشند.
عضو شورای شهر بابلسر خطاب به خبرنگاران گفت: خبرنگاری پرخطر و سخت است، در این راه عاشقانه، و بدون هیچ امتیاز و چشم داشتی قلم بزنید.
شایان ذکر است؛ تلاش های مهندس میرعلی حجازیان معاونت فرهنگی، مهندس مهدی عربی مقدم مسئول روابط عمومی شورای اسلامی و مهندس محسن غلام نژاد مسئول روابط عمومی شهرداری بابلسر در برگزاری این مراسم چشمگیر بود.
این مراسم با اهداء لوح تقدیر و جوائز به خبرنگاران و عکاسانی که ارتباط تنگاتنگ با شورای اسلامی و شهرداری بابلسر داشته اند با پذیرایی ضیافت ناهار به کار خود پایان داد.
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی