چهارشنبه , 24 /مرداد /1397
 Wednesday , 15 /August /2018

مجوز فعالیت این پایگاه، در جلسه مورخ 1391/08/22 هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

logo-samandehi

امام جمعه بابلسر: خبرنگار باید از نظر مالی تامین شود

بابلسر - جارپرس - امام جمعه بابلسر در نشست خبری در جمع خبرنگاران گفت: معتقدم یک خبرنگار باید از نظ...

دردسرهای یک کمپین برای نماینده مجلس

تهران - جارپرس - حاشیه های کمپین 'فرزندت کجاست ' که با هدف شفاف سازی فعالیت فرزندان مسوولان در ت...

ظریف سه شنبه درباره رژیم حقوقی خزر توضیح می دهد

تهران - جارپرس - سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه بر...

طرح تسهیل خروج بانوان نخبه، گامی بلند برای حل مشکلات

تهران - جارپرس - طرح تسهیل خروج بانوان نخبه که رای اعضای کمیسیون امنیت ملی را بدست آورده و در نوبت ...

سیاست های مبارزه با جنگ روانی تصویب شد

تهران - جارپرس - شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا سیاست های کلان اطلاع رسانی برای مقابله با جنگ...

هیچ کدام از اعضای شورای پایتخت بازداشت نشده اند

تهران - جارپرس - استانداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد که هیچ کدام از اعضای شورای اسلامی شهر تهر...

گوترش از امضای کنوانسیون دریای خزر استقبال کرد

تهران - جارپرس - دبیر کل سازمان ملل با استقبال از امضای کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر، آن را سن...

مدعیان برکناری دولت؛ بازیگران نقشه دشمن

تهران - جارپرس - کشور به وحدت و انسجام ملی نیاز دارد و هرگونه اظهارنظر غیرمعقول سیاسی، دمیدن در آ...

 • امام جمعه بابلسر: خبرنگار باید از نظر مالی تامین شود

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۱
 • دردسرهای یک کمپین برای نماینده مجلس

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵
 • ظریف سه شنبه درباره رژیم حقوقی خزر توضیح می دهد

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۸
 • طرح تسهیل خروج بانوان نخبه، گامی بلند برای حل مشکلات

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۳
 • سیاست های مبارزه با جنگ روانی تصویب شد

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸
 • هیچ کدام از اعضای شورای پایتخت بازداشت نشده اند

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵
 • گوترش از امضای کنوانسیون دریای خزر استقبال کرد

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۱
 • مدعیان برکناری دولت؛ بازیگران نقشه دشمن

  سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸
از سوی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر،

مراسم تجلیل از خبرنگاران بابلسر برگزار شد

بابلسر - جارپرس - شهردار بابلسر در آیین تجلیل از خبرنگاران در مجتمع آموزشی رفاهی بانک رفاه گفت: با همکاری شما خبرنگاران خدمت بی منت به شهروندان عزیز بابلسری را در سرلوحه کار خود قرار می دهیم.
مهندس سید مرتضی شفیعی ضمن خیر مقدم به همه خبرنگاران حاضر در در این مراسم و اعضای شورای اسلامی شهر بابلسر گفت: خبرنگاران حلقه وصل بین آحاد مردم و مسئولین درحال خدمت هستند.
وی ضمن تبریک روز خبرنگار و از زحمات خبرنگارانی که در طول ۱۱ ماه خدمت او در شهر بابلسر اطلاع رسانی، خبررسانی و انتقاد سازنده در زمینه های مختلف شهری و مرتبط با امور شهرداری را داشتند قدردانی کرد.
شهردار بابلسر در این مراسم گفت: این روز را بهانه کردیم علاوه بر اینکه در جمع خوب و صمیمی شما باشیم و از زحمات شما تجلیل کنیم، تجدید پیمان و عهدی نیز با شما داشته باشیم. شفیعی ادامه داد: شما خبرنگاران را جز بازوان توانمند در جهت رفع مشکلات شهروندان می دانیم و دست یاری به سمت شما دراز می کنیم که علاوه بر تشویق مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر در راستای پروژه های اقدام شده قطعا نواقص و ایراداتی وجود دارد که باید به ما منتقل کنید.
مرتضی شفیعی از خبرنگاران خواست نقدهایی که می شود نقد و انتقاد منصفانه و بدون حاشیه باشد. او همچنین افزود: از نقدهایی که به عملکرد و رفتار ما می شود خوشحال خواهیم شد و به کار خواهیم بست و همیشه مواردی که به ما گوشزد می شود در اسرع وقت نسبت به رفع مشکلات قدم بر می داریم. ولی این انتظار هم وجود دارد همانطور که در آیه شریفه قرآن به آن اشاره شده است که اگر قاصدی حامل خبری بدون تحقیق بود حرف او را نپذیرید.
شهردار بابلسر تاکید کرد: نقد و انتقاد منصفانه سرلوحه کار شما به عنوان اصحاب قلم باشد. قلمی که خداوند در قرآن به آن سوگند یاد کرد و قلم و قلم نگاری را ارزشمند برشمرد و این کار باید سرلوحه همه خبرنگاران باشد.
وی بیان داشت: در بابلسر شرایط بسیار خوبی حاکم است پیشکسوتان عزیزی که از گذشته در این شهر در زمینه خبر زحمت کشیدند الفبای درست کارهای خبرنگاری را در شهر بنا نهادند و افراد جدیدی که در فضاهای مجازی و غیرمجازی فعال هستند قطعا از بزرگان و پیشکسوتان تبعیت خواهند کرد.
مهندس شفیعی ابراز امیدواری کرد: شرایط بسیار مناسب و ارتباط بسیار خوبی بین شهرداری و شما خبرنگاران حاکم است و این ارتباط ادامه خواهد داشت. به یاری شما از این ارتباط استفاده خواهیم کرد با توجه به اینکه عصر اطلاع رسانی و فناوری اطلاعات است، نقش خبرنگاران بسیار پر رنگ خواهد بود و ما نیز از این نقش و زحمات نهایت بهره و استفاده را خواهیم برد.
شهردار بابلسر گفت: امیدواریم که این تجلیل مورد قبول شما خبرنگاران عزیز واقع باشد و همه ما دست به دست هم خدمت بی منت به شهروندان عزیز بابلسری را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
مهندس هوشیار خسروی رئیس شورای اسلامی شهر بابلسر در این مراسم با بیان اینکه ما سرباز مردم و از بدنه خبرنگاران هستیم گفت: شما خبرنگاران حلقه واصل بین ما مسئولان و مردم قرار گرفتید.
خسروی افزود: شما خبرنگاران کسانی هستید که خداوند به قلم آنان سوگند خورده است.
وی اظهارداشت: تمام توان خود را در جهت رسیدن شما خبرنگاران به جایگاه واقعیتان به کار می گیریم.
رئیس شورای شهر بابلسر ادامه داد: ماموریتی به عهده شماست که این ماموریت در واقع رسالتی که در وجود شما قرار گرفته است و آن این است که شما چشم بینا و زبان گویای مردم هستید.
هوشیار خسروی افزود: شما خبرنگاران می توانید با دید قوی خود مشکلات را به ما بگویید تا ما با تمام وجود آنچه که از عهده آن بر می آییم به مردم خدمت کنیم.
او شجاعت و راستی را دو ویژگی خبرنگار برشمرد و گفت: خبرنگاران این دو ویژگی را سلاح خود قرار دهند و پیش روند و ما را نیز در این راه راهنمایی کنند تا به اهدافی که حق این مردم است برسیم.
خسروی در پایان سخنان خود بیان داشت: این نشست ها بین خبرنگاران و مسئولین شهری ادامه پیدا کند تا ما را سرلوحه راهنمایی خود قرار دهید.
فاطمه بهار نائب رئیس شورای اسلامی شهر بابلسر نیز در این مراسم بیان داشت: با آگاهی اندیشه ها امید در دل همگان روشن می شود و از آنجایی که بین خبرنگاران و مسئولین آگاهی انجام می گیرد باید در این راستا انتقاداتی را هم بپذیریم.
وی افزود: همواره مشکلات خبرنگاران از مهمترین دغدغه های من و اعضای محترم شورای شهر بابلسر بوده است. از این رو با پیشنهاد و مذاکره با نمایندگان استان مازندران در صددیم تا بخشی از مشکلات این قشر را حل کنیم.
فاطمه بهار، موضوع بیمه خبرنگاران، وام خودرو و مسکن که به برخی اقشار تعلق می گیرد را از مهمترین موضوعات قابل پیگیری برای قشر زحمتکش خبرنگار اعلام کرد.
منصور رمضان نژاد دیگر عضو شورای اسلامی شهر بابلسر در آیین تجلیل از خبرنگاران اذعان داشت: نوشته های خبرنگاران طلوع حقیقت و بیان دردهای کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صداست.
وی اظهارداشت: اکنون فرصتی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم قدردانی شود.
رمضان نژاد گفت: خبرنگاران نخبگانی هستند که حیثیت و شرف خود را در گروه اطلاع رسانی دقیق به جامعه گذاشته و آن را با هیچ قیمتی معامله نمی کنند.
این عضو شورای شهر بابلسر خبرنگاری را کاری سخت، دشوار و کم در آمد دانست و تصریح کرد: همه خبرنگاران به مانند مسئولین سازمان ها و ادارات در توسعه تاثیرگذار هستند و با قلم و اطلاع رسانی برای توسعه و رفاه و آسایش شهروندان بسیار تاثیر گذارند.
منصور رمضان نژاد در خاتمه سخنان خود گفت: شما خبرنگاران می توانید در بسیاری از کارهایی که اشتباه وجود دارد کمک کار ما باشید و با شرکت در توسعه و فعالیت شهری حضورتان بیشتر باشد.
علیرضا رحیمیان دیگر عضو پنجمین دوره از شورای اسلامی شهر بابلسر با اشاره به اینکه خبرنگاران و مستندسازان شهید هادی باغبانی، شهید خبرنگار و مستندساز بابلسری که در کشور سوریه به شهادت رسید را الگوی تمام عیار خود قرار دهند افزود: از آنجایی که شغل خبرنگاری سخت و زیان آور است این شهید بزرگوار نیز این شغل را با رنج، سختی و تحصیل به دست آورد.
وی گفت: همه روزها متعلق به خبرنگاران و خبرسازان در کشور است.
رحیمیان همچنین بیان کرد: این افتخار را داشتم که خبرنگار روزنامه فجرخزر در سال های گذشته که به صورت هفته نامه چاپ می شد باشم.
او، در کنار یکدیگر بودن خبرنگاران در حوزه خبرنگاری و‌خبرسازی را موجب رشد آنان دانست.
محجوب پروین هم عضو دیگر شورای اسلامی شهر بابلسر با بیان نظراتی در این مراسم اظهارداشت: خبرنگاران همواره واقعیت ها را به گوش مردم و آیینه ای هستند که مشکلات را به گوش مسئولان شهری و استانی می رسانند.
وی افزود: برخی اوقات ما از وجود بعضی مشکلات مطلع نیستیم، لذا در همین راستا از خبرنگاران عزیز انتظار می رود با بدست آوردن صحت و سقم یک خبر یاری رسان ما در جهت رفع مشکلات باشند.
عضو شورای شهر بابلسر خطاب به خبرنگاران گفت: خبرنگاری پرخطر و سخت است، در این راه عاشقانه، و بدون هیچ امتیاز و چشم داشتی قلم بزنید.
شایان ذکر است؛ تلاش های مهندس میرعلی حجازیان معاونت فرهنگی، مهندس مهدی عربی مقدم مسئول روابط عمومی شورای اسلامی و مهندس محسن غلام نژاد مسئول روابط عمومی شهرداری بابلسر در برگزاری این مراسم چشمگیر بود.
این مراسم با اهداء لوح تقدیر و جوائز به خبرنگاران و عکاسانی که ارتباط تنگاتنگ با شورای اسلامی و شهرداری بابلسر داشته اند با پذیرایی ضیافت ناهار به کار خود پایان داد.
 

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی