يكشنبه , 29 /مهر /1397
 Sunday , 21 /October /2018

مجوز فعالیت این پایگاه، در جلسه مورخ 1391/08/22 هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

logo-samandehi

پیشنهادات اصلاح نظام بانکی به جلسه سران قوا ارائه می شود

تهران - جارپرس - اعضای شورای عالی هماهنگی اقتصادی پس از ارائه گزارش رئیس کل بانک مرکزی در مورد چال...

حدود 400 نفر نوبتی پست های کشور را اشغال کرده اند

تهران - جارپرس - دبیرکل حزب سبز، اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را موجب چابک سازی سیست...

ظریف و عراقچی در جلسه غیر علنی یکشنبه مجلس حضور می یابند

تهران - جارپرس - سخنگوی هیات رییسه مجلس گفت: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و سید عباس عراقچی مع...

طرح اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان و شبهات آن

تهران - جارپرس - طرح دو فوریتی اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان که از سوی جمعی از نماین...

محکومیت 30 نفر در پرونده های مفاسد اقتصادی

تهران - جارپرس - دادستان تهران گفت: در سه ماه گذشته 63 کیفرخواست برای پرونده های مفاسد اقتصادی صا...

جلسه ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان شهرستان بابلسر برگزار شد

بابلسر - جارپرس - جلسه ستاد برگزاری ۱۳ آبان شهرستان بابلسر با حضور مسئولین شهری در اداره آموزش و پ...

ازبکستان ساخت نیروگاه اتمی را آغاز کرد

مسکو - جارپرس - ساخت نیروگاه اتمی با حضور رییسان جمهوری روسیه و ازبکستان امروز جمعه در مراسمی نماد...

خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمتها را ندارند

تهران - جارپرس - سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در اطلاعیه ای ضمن تاکید بر اینکه خودر...

 • پیشنهادات اصلاح نظام بانکی به جلسه سران قوا ارائه می شود

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۴
 • حدود 400 نفر نوبتی پست های کشور را اشغال کرده اند

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
 • ظریف و عراقچی در جلسه غیر علنی یکشنبه مجلس حضور می یابند

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
 • طرح اصلاح قانون منع به کارگیری بازنشستگان و شبهات آن

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
 • محکومیت 30 نفر در پرونده های مفاسد اقتصادی

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰
 • جلسه ستاد برگزاری مراسم ۱۳ آبان شهرستان بابلسر برگزار شد

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۸
 • ازبکستان ساخت نیروگاه اتمی را آغاز کرد

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
 • خودروسازان حق افزایش خودسرانه قیمتها را ندارند

  شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۹

آگهی
آگهی

مدیرعامل سابق استقلال: مجبور به استعفا شدم

تهران - جارپرس - «رضا افتخاری» مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: مشکل جسمی دلیل استعفای من نبود بلکه به دلیل نسبت دادن کم کاری مجبور به استعفا شدم.

به گزارش جارپرس به نقل از ایرنا، افتخاری امروز چهارشنبه پس از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران افزود: میلیاردها تومان بدهی های باشگاه پرداخت شد تا پرونده‌های باز زیادی در فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بسته شود و مجوز حرفه ای بگیرم.
وی گفت: برای نخستین بار همه بازیکنان 80 درصد مبلغ قرارداد های خود را گرفتند.
شفاف سازی مالی در قراردادها را اجرا کردیم و با بازیکنان مصدوم هم قرارداد امضاء نکردیم تا وضعیت پزشکی آنها تایید شود. این در حالی است که برخی هواداران حتی به پدرم توهین کردند و چون او سید است ( با گریه) باید به جدش جواب دهند.
مدیرعامل مستعفی استقلال گفت که برای نخستین بار در تاریخ این باشگاه در سال 95 تسویه حساب مالیاتی برای باشگاه گرفتند و برای سال 96 هم این مساله در دست اقدام است و بازیکنان استقلال در حال حاضر طلبی ندارند.
وی ادامه داد: به سازمان لیگ گفتیم که تاریخ برگزاری سوپر جام تغییر کند ولی دو حامی مالی که حدود 2 میلیارد تومان از برگزاری سوپرجام منفعت می بردند می خواستند این دیدار برگزار شود در صورتی که قطعا تیم استقلال به دلیل شرایط بدنسازی و مصدومیت بازیکنان آسیب می دید. این در حالی است که وضعیت را برای وزیر ورزش و جوانان تشریح کردم که او هم موافق برگزار نشدن بود. ولی در اقدامی عجیب و غیرمنطقی سازمان لیگ فوتبال رای به نتیجه 3 بر صفر به سود پرسپولیس داد. چنین اتفاقاتی تازگی ندارد چر که در زمان های برگزاری لیگ وقتی تماشاگرانی که هویت آنها هم مشخص نیست و فحاشی می کنند استقلال را جریمه می کنند و از منافع تبلیغات محیطی هم بهره ای نداریم.
افتخاری اظهار کرد: امید ابراهیمی و مجید حسینی درکمال بی معرفتی پس از جام جهانی جواب تلفن مرا نداند اما پس از اینکه سرانجام با آنها گفت و گو کردم گفتم آیا شما گفتید که چقدرمی خواهید که باشگاه بگوید نمی تواند پرداخت کند؟
وی ادامه داد: مبلغ قرارداد حسینی 800 میلیون بود که آن را دو برابر کردیم ولی او گفت کم است که قرار شد به این مبلغ اضافه کنیم ولی حسینی فردای روز مذاکره برای گرفتن روادید خود به باشگاه آمد. در صورتی که او برای رفتن به هر تیمی باید ابتدا رضایت باشگاه استقلال را جلب می کرد.
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره تمدید قرارداد «مامه تیام» و «سرور جپاروف» نیز گفت: پیشنهادهای مدیر برنامه های این دو بازیکن عجیب است مثلا تیام می گوید ابتدا باید 500 هزار دلار برای نیم فصل بگیرم. البته در صورتی که هیات مدیره بتواند پول این بازیکن را تهیه کند در استقلال می ماند ولی من پول بیت المال را به هیچ فردی نمی دهم در حالی که در دبی با 360 هزار دلار با تیام قرارداد بستم و قرارداد شفر 800 هزار دلار است. 200 هزار دلار هم حامی مالی به دستیاران او می دهد.
وی ادامه داد: جپاروف هم 400 هزار دلار برای سه سال می خواست که با توجه به 36 سال سن او چنین قراردادی کاملا اشتباه است و در صورت زیاده خواهی او، جذب این بازیکن منتفی می شود تا مشخص شود در این فوتبال کثیف دلال ها بیداد می کنند و بازیکنان جوان ما مثل «امید نورافکن» را که با بدبختی در تیم های پایه استقلال رشد کرده است به تیم های دیگر می برند.
افتخاری تصریح کرد: زمانی که هوادار باشگاه را تحت فشار می گذارد سودش را بازیکن می برد و باشگاه ضرر می کند. تیام و جپاروف ابتدا 300 هزار دلاری بودند و شفر با 360 هزار دلار راضی بود در صورتی که هواداران با حرف ها، فحاشی و درخواست های خود و موج سواری رسانه ها سبب زیاد شدن توقع خارجی های استقلال شدند. البته بازیکنی مانند «الهیارصیادمنش» را هم جذب کردیم که چند سال دیگر ستاره تیم ملی می شود.
وی در مورد وضعیت «داریوش شجاعیان» گفت: به دلیل انتقال شجاعیان از گسترش فولاد به استقلال قرار بود یک میلیارد و 500 میلیون تومان به گسترش بدهیم که یک میلیارد و 300 میلیون پرداخت شده است و 200 میلیون باقی مانده که باشگاه گسترش برای گرفتن بقیه پول خود با بهانه شکایت به کنفدارسیون فوتبال آسیا فضا سازی می کند.
وی در باره «پندار توفیقی» معاون باشگاه استقلال گفت: زمانی که توفیقی مقابل دلال و بازیکن می ایستد و باج نمی دهد توسط هوادار مورد حمله قرار می گیرد در صورتی که او 10 ساعت بدون خستگی با بازیکن گفت و گو می کرد در حالی که عده ای از اعضای هیات مدیره فقط با رسانه ها صحبت می کردند تا هوادار و بازیکن مقابل ما قرار بگیرد.
وی در مورد حضورش در هیات مدیره گفت: گفتم عضو هیات مدیره نمی مانم و به اندازه کافی به زن و بچه ام ناسزا گفتند و من در خانواده مذهبی بزرگ شدم و دنیا را فدای آخرت نمی کنم.
مدیرعامل مستعفی استقلال در مورد تغییر مدیر روابط عمومی باشگاه گفت: بعد از مشکلاتی که برای شفر در فرودگاه امام خمینی(ره) پیش آمد مسئول تشریفات را تغییر دادیم تا «محمد حسین زرندی» فقط مترجم شفر باشد.
وی تصریح کرد: حرمت ها در حال شکسته شدن است وزیر ورزش همیشه به دو تیم استقلال و پرسپولیس کمک کرده است وقتی هواداران مقابل وزارت ورزش به وزیر توهین می کنند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود در حالیکه من می دانم که وزیر چقدر به استقلال و پرسپولیس کمک کرده است.
در جلسه امروز اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال «امیرحسین فتحی» و «عباس ملکی» به ترتیب به عنوان سرپرست باشگاه و رئیس هیات مدیره انتخاب شدند.