يكشنبه , 01 /مهر /1397
 Sunday , 23 /September /2018

مجوز فعالیت این پایگاه، در جلسه مورخ 1391/08/22 هیئت نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

logo-samandehi

عوامل حادثه تروریستی اهواز به قوه قضاییه تحویل داده شوند

تهران- جارپرس-سخنگوی قوه قضاییه گفت: رئیس کل دادگستری و دادستان استان خوزستان با کمک نیروهای امنیتی...

دولت ترامپ از طرح موضوع ایران در شورای امنیت عقب‌نشینی کرد

تهران - جارپرس - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه «دولت ترامپ از طرح...

همه جانباختگان حادثه تروریستی اهواز شهید محسوب می شوند

تهران - جارپرس - مدیرکل پذیرش و امور اداری ایثارگران بنیاد شهید گفت: همه جانباختگان حادثه تروریست...

شهیدی به نمایندگی از رئیس‌ جمهوری به خوزستان می رود

تهران - جارپرس - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به نمایندگی از رئیس جمهوری برای دیدار و گفت‌ و ...

احکام تبرئه بازداشت شدگان تجمع روز جهانی زن قطعی شد

تهران - جارپرس - وکیل مدافع تعدادی از زنان بازداشت شده در تجمع روز جهانی زن از قطعیت یافتن احکام ت...

سرپیچی از فرمان دانش آموزان پلیس مدرسه جریمه دارد

تهران - جارپرس - رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی گفت: رانندگان همه خودر...

«نماد اعتماد» شرکت ثامن پیش از اعلام ورشکستگی باطل شده بود

تهران - جارپرس - یک مقام وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت امتیاز «ن...

اتحادیه طلا برای بستن سایت های فروش آنلاین سکه نامه نوشت

تهران - جارپرس - رئیس اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: نامه نگاری با مراجع و نهادهای مرتبط برای بست...

 • عوامل حادثه تروریستی اهواز به قوه قضاییه تحویل داده شوند

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
 • دولت ترامپ از طرح موضوع ایران در شورای امنیت عقب‌نشینی کرد

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴
 • همه جانباختگان حادثه تروریستی اهواز شهید محسوب می شوند

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
 • شهیدی به نمایندگی از رئیس‌ جمهوری به خوزستان می رود

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۶
 • احکام تبرئه بازداشت شدگان تجمع روز جهانی زن قطعی شد

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۳
 • سرپیچی از فرمان دانش آموزان پلیس مدرسه جریمه دارد

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۹
 • «نماد اعتماد» شرکت ثامن پیش از اعلام ورشکستگی باطل شده بود

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
 • اتحادیه طلا برای بستن سایت های فروش آنلاین سکه نامه نوشت

  يكشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹

آگهی
آگهی

سرمربی اسپانیا: بازی دشواری برابر ایران داشتیم

کازان - جارپرس - «فرناندو هیرو» سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا با بیان اینکه ایران تیم بسیار خوبی است، گفت: بازی دشواری برابر این تیم داشتیم اما از تلاش بازیکنانم در این مسابقه رضایت دارم.
به گزارش جارپرس به نقل از ایرنا از کازان؛ فرناندو هیرو پس از برتری یک بر صفر تیم ملی اسپانیا برابر تیم ملی ایران با اشاره به اینکه بازی سختی را پشت سر گذاشتیم، افزود: در نیمه نخست برای به گل رسیدن خیلی زحمت کشیدیم و سخت تلاش کردیم.
وی اضافه کرد: اما متاسفانه نتوانستیم به گل برسیم چرا که تیم حریف به واقع خوب دفاع می کرد.
سرمربی تیم ملی اسپانیا با اشاره به اینکه در نیمه دوم برنامه و استراتژی خود را تغییر دادیم، عنوان کرد: در دقایق ابتدایی نیمه دوم باز هم به آنچه که می خواستیم نرسیدیم اما با به ثمر رسیدن گل، بازی را کنترل کردیم و با پیروزی از زمین خارج شدیم.
هیرو درباره تیم ملی فوتبال ایران نیز اظهار داشت: ایران تیم خیلی خوبی است و ما به واقع بازی دشواری مقابل این تیم داشتیم و البته این موضوع را از قبل نیز پیش بینی می کردیم.
وی درپاسخ به این سئوال که به نظر می رسد برای بهتر شدن خیلی کار دارید، نیز عنوان کرد: هیچ تیمی در جام جهانی آسان به پیروزی نرسیده است ما امشب مقابل تیمی به میدان رفتیم که مربی شان با آنان 7 سال مداوم است که کار می کند.
به گفته وی در این مدت تیم ایران بسیار خوب شده است و از نتیجه ای که بدست آمده رضایت دارم.
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا با بیان اینکه کسب سه امتیاز مهم ترین اتفاق این دیدار بود، افزود: بازی سخت و پیچیده ای بود، فکر می کنم بازی را خوب شروع کردیم و گام های خوبی نیز برداشتیم اما روند کاری ما بارها متوقف شد.
هیرو ادامه داد: هنگامی که بازیکنی به روی زمین می افتد بازی سخت و کند می شود، بر همین اساس برنامه های ما در این بازی به هم ریخت.
وی ادامه داد: تصورم این بود که می توانیم برنامه های قبلی خود را به اجرا بگذاریم که نشد.
سرمربی تیم اسپانیا تاکید کرد: بازی دشواری بود همانطور که روز گذشته در نشست مطبوعاتی پیش از این دیدار نیز عنوان کردیم ایران حریف دشواری خواهد بود و امروز دیدید که دروغ نمی گفتیم و به آسانی نمی شود به این تیم گل زد.
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا ادامه داد: بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران خیلی سریع بودند و در پرتاب توپ نیز خوب هستند.
هیرو با بیان اینکه ایرانیان پنج بازیکن بلند قامت در اختیار دارند، اضافه کرد: بازی مقابل این بازیکنان سخت است ولی بازیکنان تیم ما تمام تلاش خود را کردند.
به گفته وی تمامی بازیکنان اسپانیا در دیدار برابر ایران متحد بودند و تا پایان این دیدار نیز همین روند را طی کردند.
وی از کسب برد مقابل تیم ملی ایران ابراز خرسندی کرد و افزود: از امتیازی که گرفتیم خوشحالیم و با این برد همچنان رقابت نزدیکی بین سه تیم اسپانیا، ایران و پرتغال برای صعود به مرحله بعدی این رقابت ها باقی است.
هیرو همچنین در خصوص این دیدار عنوان کرد: بازی سخت و نزدیکی بود ایرانی ها از نظر فیزیکی خیلی قوی بودند اما بازی در اختیار تیم ما بود.
وی ادامه داد: ایرانی ها در این دیدار بعضا با 10 بازیکن دفاع می کردند و با این شرایط کنترل بازی سخت می شود.
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا درباره تغییر پست «لوکاس» نیز اظهار کرد: من مربی جدید تیم ملی هستم و باید با این شرایط کنار آمد بازی در برابر ایران در سمت چپ برای ما بسیار مهم بود و تیم ما با این تغییر در سمت راست قدرتمند تر شد.
به اعتقاد وی با این تغییر لوکاس برای حرکت فضای بیشتری پیدا کرد و طبیعی بود که در سمت چپ ایران کل سبک بازی را تغییر دهد.
وی ادامه داد: چنانچه به این دیدار توجه درستی داشته باشید، متوجه خواهید شد ما فضاسازی کردیم تا توازن را بین بازیکنان خودی برقرار کنیم. می دانستیم که اگر داوید سیلوا در زمین و لوکاس بیرون زمین باشد نمی توانستیم نتیجه بگیریم.
سرمربی اسپانیا در پاسخ به سوالی درباره نقض بازی جوانمردانه از سوی بازیکنان اسپانیا و نزدن توپ به بیرون در زمان مصدومیت بازیکنان ایران گفت: طبیعتا ما به بازی منصفانه و به فوتبال اعتقاد داریم و فکر می کنیم مهم است که بازی منصفانه را نشان دهیم و همه باید براساس برنامه خود تلاش کنند و به آن احترام می گذاریم.
وی در عین حال تاکید کرد: اما به این نکته نیز اعتقاد داریم همه چیز در زمین فوتبال باید مبتنی بر فوتبال باشد؛ بازی منصفانه مبنای فوتبال است اما ما باید از مهارت های خود نیز بتوانیم استفاده کنیم.
وی درباره کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: کی روش مربی بسیار خوبی است و کار او با تیم ایران فوق العاده بوده است برای او و کارش احترام قابل هستم.
به گفته وی ایران تیم ساده ای نیست بلکه تیم پیچیده ای است و دومین تیمی است که واجد شرایط حضور در جام جهانی شد و در 20 بازی گذشته خود نیز تنها 5 پنج گل از رقبای خود دریافت کرده است.
وی درباره اینکه آیا ایران شایسته حضور در مرحله بعد جام جهانی است و چنانچه ایران پرتغال را ببرد آیا تعجب خواهد کرد، اظهار داشت: آخرین بازی معمولا خیلی پیچیده و سخت است و پرتغال هم بازی دشواری برابر ایران دارد همه ما لازم است که امتیاز کسب کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا ادامه داد: در این گروه تیم ها برای صعود باید بازی سوم را ببرند این درحالی است که برخی از گروه ها ساده و راحت تر هستند.
به گفته وی تیم ملی مراکش برای بقا در جام جهانی امروز تا آخرین لحظه جنگید ولی یک بر صفر باخت و این بدان معنی است که این گروه واقعا گروه سختی است.
به اعتقاد وی جام جهانی برای همه تیم ها سخت خواهد بود و بهترین تیم های ملی دنیا به جز تیم های ایتالیا و هلند اینجا حضور دارند و هیچ کس حاضر نیست که کوتاه بیاید. به سادگی نمی توان دیداری را برد. وقتی که ما به مراحل بالاتر برسیم مسائل سخت تر هم خواهد شد.
وی درباره عملکرد رونالدو و کاستا نیز گفت: بازی با دیگه کاستا خیلی دشوار است. او بازیکن متعهدی است و 3 گل در 2 بازی زده و خیلی هم سختکوش و مبارز است و بهتر از این نیز می تواند بشود و ما از این روند خوشحالیم.
هیرو درباره برنامه این تیم برای رویارویی با تیم ملی مراکش نیز گفت: از فردا برای این دیدار آماده می شویم این تیم را خوب آنالیز خواهیم کرد و چنانچه مصدومی داشته باشیم سعی خواهیم کرد او را برای رسیدن به آن بازی آماده کنیم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر مصدومی نداریم اما بازیکنانی داریم که تاکنون بازی نکرده اند و ما به همه آنان نیاز داریم.
وی درباره دقایق ابتدایی نیمه نخست که تیمش موفق به گلزنی نمی شد به نیمکت خود چه می گفتید؟، عنوان کرد: از آنان خواستم آرام باشند عملکرد ما خوب است و در نیمه نخست با شرایط دشواری روبرو هستیم. برای بهتر شدن نیاز به زمان بیشتری داشتیم و باید تمرکز خود را حفظ و بازی را باز می کردیم و این وظیفه اینیستا بود که بازی را باز کند اما کار سخت و دشواری بود. خوشبختانه آرامش خود را حفظ کردیم اینیستا فشار می آورد اما طبیعتا ما با سختی مواجه بودیم زیرا ایران ما را تحت فشار قرار داده بود.
وی تاکید کرد: ما در دیدار برابر ایران تنها یک فرصت داشتیم که از آن استفاده کردیم و خوشحالیم که هر سه امتیاز این دیدار را کسب کردیم و 4 امتیازی شدیم.